Biznesowe Mango od Microsoftu

Twórcy nadchodzącej aktualizacji systemu operacyjnego Windows Phone 7 pochwalili się kolejnymi nowościami, które znajdziemy w Mango.

Informacje te pojawiły się na łamach blogu Windows Team. Wynika z nich, że aktualizacja nazwana Mango zaoferuje całkiem sporo przedstawicielom świata biznesu i wszystkim tym, którzy pracują poza biurem. Dokumenty tworzone w pakiecie biurowym Office będzie można zbierać w jednym miejscu i dzielić się nimi za pomocą Office 365 i Windows Live SkyDrive. Wiadomo także, że na ekranie startowym telefonu będzie można ustawić skrót przenoszący nas do katalogów zawierających konkretne wiadomości email lub informacje z czytnika RSS-ów. Mango umożliwi także przeszukiwanie serwera pocztowego, byśmy mogli odnaleźć stare wiadomości oraz oglądanie wymienianej poczty elektronicznej w formie konwersacji.

Mówi się także o innych zmianach takich jak głębsza integracja Windows Phone z usługa Xbox Live i możliwością wyświetlania okładki albumu, którego właśnie słuchamy na smartfonie. Będzie ona widoczna kiedy zablokujemy ekran urządzenia.

Więcej o: