Kamera SONY z projektorem

Małe projektory nie cieszą się specjalną popularnością. Czy w takim kamera z wbudowaną możliwością wyświetlania materiałów na dowolnej płaskiej powierzchni może podbić serca klientów?

Pod koniec zeszłego roku pisaliśmy o aparacie Nikona z wbudowanym rzutnikiem. Produkt ten nie spotkał się z dużym zainteresowaniem z Waszej strony. Teraz SONY wypuściło na rynek kamerę FullHD z wbudowanym projektorem, która według zapewnień producenta może wyświetlać obraz o wymiarach 60 cali. Brzmi naprawdę nieźle, chociaż trochę trudno uwierzyć, że będzie to obraz idealny.

SONY Handycam HDR-PJ50 - widok na projektorSONY Handycam HDR-PJ50 - widok na projektor fot. SONY

Handycam HDR-PJ50 została wyposażona w 3-calowy wyświetlacz oraz duży dysk twardy, co jest jej niewątpliwą zaletą. 220 GB wystarczy, aby zapisać kilkadziesiąt godzin wspomnień z wakacji w rozdzielczości Full HD - 1920x1080. Jeśli komuś potrzeba więcej miejsca, HDR-PJ50 pozwala również na zapisywanie materiału na kartach Memory Stick oraz SD/SDHC. Jak przystało na SONY, Handycam został wyposażony w stabilizator obrazu. Co ciekawe, pomimo wbudowanego mikrofonu stereo, kamera może nagrywać dźwięk w formacie 5.1, ale do tej cechy należy podchodzić ostrożnie i nie obiecywać sobie zbyt wiele. Kamera może również robić zdjęcia w rozdzielczości 7,1 megapiksela, posiada także 12-krotny zoom optyczny. Projektor, który stanowi jedną z cech wyróżniających ten model, został umieszczony na klapie wyświetlacza.

SONY Handycam HDR-PJ50 można już znaleźć w niektórych polskich internetowych sklepach. Trzeba się jednak przygotować na całkiem spory wydatek, ponieważ cena kamery to ponad 4400 zł. Za wodotryski trzeba jednak płacić.

[za: OhGizmo! ]

Więcej o: