HTC One V - 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć przed zakupem

HTC One V to najtańszy z braci One. Propozycja HTC dla tych, którzy chcieliby odczuć choć namiastkę splendoru modelu One X.

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o telefonie HTC One V. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Zobacz wideo

Według danych producenta wewnątrz HTC One V znajduje się procesor o taktowaniu 1GHz, 512MB pamięci RAM, 4GB pamięci flash z możliwością rozbudowy o kolejne 32GB, 3,7 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480x800 pikseli. Ponadto, w telefonie znajdziemy także moduł WiFi/n, wspomagany GPS i 5-magapikselowy aparat fotograficzny z 'inteligentną', diodową lampą błyskową. Pod kątem specyfikacji One V nie wygląda więc źle.

Wśród tych, wydawałoby się, solidnych, ale raczej niewybijających się podzespołów największą sensację budzi jednak system operacyjny, w oparciu o który działa One V. Android 4 z nakładką HTC Sense 4.0, bo o nim mowa to nadal atrakcja i gwarancja intuicyjności interfejsu.

Samo HTC promuje telefon hasłem 'Wielka rzecz o niewielkim rozmiarze'. Czy małe One warte jest swojej ceny i czy ma jeszcze cokolwiek z serii One? Na te pytania odpowiemy prezentując 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem...

Dostępność

Niestety, telefonu HTC One V nie znajdziemy u wielu operatorów... w zasadzie, póki co trafił tylko do jednego. Można go kupić w sieci Play w Formule 4.0.za 99 złotych miesięcznie, z umową na dwa lata. Ta przyjemność będzie nas jednak kosztowała aż 469 złotych za sam aparat. W Stanie Darmowym 79 cena spada natomiast już do 329 złotych.

Poza siecią Play telefon dostępny jest też w sklepach internetowych. Możemy go mieć za około 1250 złotych. W serwisach aukcyjnych możemy natomiast zaoszczędzić od 50 do nawet 150 złotych. To połowa ceny modelu HTC One X.

Zapraszamy do galerii zdjęć telefonu HTC One V .

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>

Więcej o: