IFA 2011: Xperia Arc S - najszybszy telefon Sony Ericsson

Do sklepów trafi dopiero w czwartym kwartale 2011 roku, ale już teraz zaprezentowano go na targach IFA w Berlinie. To najszybszy telefon od Sony Ericsson: Xperia Arc S.

Nowy aparat działa w oparciu o procesor Qualcomm Snapdragon MSM8255 taktowany zegarem 1,4 GHz, co czyni z niego najszybszy obecnie telefon Sony Ericsson. Poza tym wyposażony jest w aparat o rozdzielczości 8,1 Mpix z lampą LED i panoramicznym widokiem kamery 3D. Wyświetlacz z kolei ma przekątną 4,2 cala i rozdzielczość 854 x 480 pikseli. Całość działa na system Android 2.3. Ciekawostką jest możliwość podłączenia do urządzenia pendrive'a albo innego źródła pamięci masowej.

To jednak oczywiście nie wszystko, czym firma Sony chciała pochwalić się na targach IFA. Zaprezentowano także tablet Sony S1:

Tablet Sony S1Tablet Sony S1 

Tablet Sony S1 - nasze wrażenia przeczytasz tutaj. Czy to pierwszy tablet dla graczy?

Kolejną nowinką był także HMZ personal 3D Viever:

Tablet Sony S1REUTERS/THOMAS PETER

Wbrew pozorom to nie tryumfalny powrót "wirtualnej rzeczywistości", a "prywatny wyświetlacz wideo". Więcej o nim przeczytasz w tym miejscu.

Poza tym zaprezentowano także - między innymi - nowy laptop z serii Vaio S , tym razem 15-calowy, nową linię komputerów all-in-one: linię Vaio L .

Zapraszamy do galerii .

embed

Sony Ericsson Xperia Arc S biały

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 8,1 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.3.4 Gingerbread
  • WiFi

0 opinii

Podstawowe informacje o Sony Ericsson Xperia Arc S biały

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Sprawdź cenę tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: