Motorola RAZR - pierwsze wrażenia

Motorola RAZR, ten nowy RAZR zapowiada się jako jeden z najciekawszych telefonów tego roku. Cienki, lekki i niezwykle szybki - na pokładzie ma dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz oraz gigabajt pamięci RAM.

Miałem okazję pobawić się przez chwilę nową Motorolą RAZR i przyznaję, że robi doskonałe wrażenie. Strona Gazeta.pl, która do lekkich nie należy prezentowała się na tej maszynie świetnie, telefon błyskawicznie ją renderował i wyświetlał wraz z flashowymi reklamami.

Na razie mamy dwa filmy, wkrótce powinniśmy dostać do rąk przedpremierowy egzemplarz RAZR-a. Przedstawiciele Motoroli zapowiadają, że telefon będzie można kupić w grudniu, a jego cena nie przekroczy dwóch tysięcy złotych. Jeśli okaże się to prawdą, to oznaczać będzie, że Motorola, po okresie stagnacji, powraca na rynek w nimbie chwały.

Motorola RAZR

Jedną z ciekawszych funkcji Motoroli RAZR są "Inteligentne działania". Ta dodana przez firmę aplikacja pozwala na zautomatyzowanie wielu czynności. Sami budujemy proste polecenia, które mogą na przykład wyciszyć telefon między godziną 22, a 7 rano dodatkowo wyłączając w tym czasie synchronizację danych. Inny przykład - w momencie, gdy telefon zaloguje się do służbowej sieci wi-fi w pracy zmienia się wygląd ekranu, pojawiają się odpowiednie elementy przydatne w pracy, a dzwonek zostaje ustawiony tak, by nie przeszkadzał innym.

Motorola RAZR - Działania inteligentne

embed

Motorola RAZR i

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 8 Mpx
  • System operacyjny: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
  • WiFi

0 opinii

Podstawowe informacje o Motorola RAZR i

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Sprawdź cenę tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: