Samsung Galaxy S II z Windows Phone 7?

Plotki głoszą, że Samsung szykuje nowy model Galaxy S II. Główna cecha różniąca go od poprzednich? Systemem operacyjnym miałby nie być w tym wypadku Android, ale Windows Phone Mango.

Jak informowaliśmy wczoraj, Galaxy S II to największy sukces rynkowy w historii Samsunga . W zaledwie 55 dni na świecie sprzedano już około trzech milionów tych urządzeń - a cały czas nie jest jeszcze przecież dostępne na rynku amerykańskim. Nic dziwnego, że firma zamierza ciągle rozwijać ten projekt. Czy następnym krokiem mogłaby być wersja działająca na systemie operacyjnym Windows Phone (a konkretnie na jego najnowszym uaktualnieniu znanym jako Mango)? Wiele na to wskazuje.

Nowy model telefonu Samsung SGH-i937 pojawił się na stronie Bluetooth.org jako urządzenie obsługujące ten format łączności. Z kolei na Occasional Gamer zostało oznaczone jako sprzęt obsługujący gry z Windows Phone Mango.

To na razie tylko plotki i niepotwierdzone informacje, ale Samsung Galaxy S II z systemem operacyjnym Mango z pewnością spotkałby się z ciepłym przyjęciem na rynku. Pozostaje czekać na komentarz producenta.

embed

Samsung Galaxy S II GT-i9100 czarny

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 8 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.3 Gingerbread
  • WiFi

6 opinii

Podstawowe informacje o Samsung Galaxy S II GT-i9100 czarny

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Porównaj ceny tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: