Denon CEOL Noir

Denon przedstawia nową wersję Sieciowego Systemu Muzycznego CEOL - w błyszczącej czerni. Kontynuując sukces wielokrotnie nagradzanego urządzenia w białej obudowie, nowy Ceol Noir błyszczy tymi samymi, bezgranicznymi możliwościami odtwarzania mediów - radia internetowego, streamingu muzyki z sieci, muzyki z iPod/iPhone, pamięci USB i innych.

RCD-N7 jest kompaktowym, sieciowym odtwarzaczem CD pozwalającym użytkownikom na podłączenie ich iPoda lub iPhone'a do wbudowanej na szczycie stacji dokującej i cieszenie się wysoką, cyfrową jakością dźwięku lub słuchaniem ponad 15 000 stacji radia internetowego z całego świata.

Szybkie połączenie szerokopasmowe z Internetem jest realizowane za pomocą kabla Ethernet lub za pomocą sieci bezprzewodowej Wi-Fi, pozwalając na słuchanie muzyki w całym domu. Ponieważ RCD-N7 wspiera funkcję WPS, w bardzo prosty sposób łączy się z siecią Wi-Fi pozwalając natychmiast korzystać ze wszystkich udogodnień jak odtwarzanie muzyki z komputera lub dysków sieciowych DLNA z pełną mocą i jakością dźwięku Denon.

System odtwarza oczywiście płyty CD, stacje radiowe FM/AM i pliki dźwiękowe zapisane na przenośnych pamięciach USB lub z innych przenośnych mediów. Dodatkowo system może zostać zaktualizowany o dodatkową funkcjonalność - AirPlay , oferującą streaming muzyki (aktualizacja płatna). AirPlay pozwala na streaming muzyki bezpośrednio z iPoda touch, iPhone'a lub iPada lub z biblioteki muzycznej iTunes zapisanej na komputerze PC lub Mac. Pomimo kompaktowych rozmiarów RCD-N7 dostarcza znacznej mocy wyjściowej 65 W + 65 W do głośników, wypełniając pomieszczenie pięknym, przestrzennym dźwiękiem. System ma wbudowany filtr optymalizujący brzmienie do perfekcyjnej współpracy z zestawem głośnikowym SC-N7, wykorzystując tym samym ich pełną charakterystykę.

Najważniejsze cechy DENON CEOL:

- Odbiornik sieciowy z CD RDC-N7:

- 2x65 W, wysoka moc wyjściowa (4 ohm, 1 kHz, 0.7% THD)

- Wzmacniacz wysokiej jakości zapewniający moc i dynamikę dźwięku

- 3-liniowy wyświetlacz OELD (elektroluminescencyjny ze szkłem organicznym) -wysokim kontraście i szerokim kącie patrzenia

- Łączność bezprzewodowa (Wi-Fi) ze standardem ochrony WPS (Wi-Fi Protected Setup)

- Format FLAC 96-bit/192-kHz

Odtwarzanie różnorodnych źródeł muzycznych:

- Pliki muzyczne znajdujące się w sieciowym urządzeniu magazynującym, takim jak komputer PC lub dysk NAS

- Odtwarzanie plików z pamięci i dysków USB, CD, CD-R /CD-RW (WMA lub MP3)

- Radi-FM/AM

- Przednie wejście mini-jack przeznaczone dla wszelkiego rodzaju urządzeń przenośnych (sygnał analogowy)

- Cyfrowe wejście optyczne

- Cyfrowe sterowanie odtwarzaniem z urządzeń iPod/iPhone (wbudowana stacja dokująca d-iPoda).

- Radio internetowe poprzez kabel Ethernet lub łącze bezprzewodowe

- Obsługa serwisów online Last.fm i Napster (dostępne w niektórych krajach)

Kolumny SC-N7:

Przetwornik średnio/niskotonowy -średnicy 12 cm

Zbalansowana kopułka wysokotonowa -średnicy 12 cm

Obudowa z płyty MDF

Wykończenie w błyszczącym, czarnym kolorze

DENON CEOL Noir będzie dostępny w Europie od września.

Więcej o: