Głośnik Edifier Sound To Go

Sound to Go to niewielki, kompaktowy głośnik, zdobywający liczne nagrody na międzynarodowych targach i konkursach techniki użytkowej. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy są zmuszeni korzystać z głośników wbudowanych w laptopy bądź komputery PC.

Sygnowany przez markę Edifier Sound to Go to w pełni przenośny mikrogłośnik zamknięty w eleganckiej obudowie ze szczotkowanego aluminium. Jak wszystkie produkty tej marki ma charakterystyczny, wyróżniający się, nowoczesny design. Jest stylowy i smukły.

Dołączony do zestawu kabel USB stanowi zasilanie głośników i pozwala na strumieniowe przesyłanie dźwięku z dowolnego komputera. Dodatkowe wejście AUX umożliwia korzystanie praktycznie z każdego innego źródła audio.

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów (szer. 261 mm x wys. 36 mm x gł. 44 mm) Sound to Go gwarantuje wysokiej jakości czysty dźwięk, wykraczający daleko poza możliwości wszystkich wbudowanych w laptopy głośników. Regulacja poziomu głośności możliwa jest za pomocą przycisku na urządzeniu lub poprzez wszystkie urządzenia będące źródłem sygnału audio.

W 2011 roku głośnik Sound to Go zdobył liczne nagrody i wyróżnienia, m.in nagrodę Red Dot Design, nagrodę IF Product Design Award oraz CES Design & Innovation Showcase Honors. Spośród nich najbardziej prestiżową jest ta ostatnia.

Nagrody Innovations Design and Engineering Awards przyznawane są od roku 1976 produktom wyróżniającym się wyjątkowym i nietuzinkowym designem. Sponsorem tych nagród jest stowarzyszenie CEA (Consumer Electronics Association), organizator największych na świecie targów technologii użytkowej - International CES.

Dane techniczne:

- Moc wyjściowa: 2 x 1 W RMS (THD+N=10%)

- Odległość poziomu szumów: ?75 dBA

- Zakres częstotliwości: 20Hz~20KHz

- Zniekształcenie: ?1 %

- Rodzaj wejścia audio: USB, AUX

- Skuteczność wejścia:

- USB: 800mV 50mV (THD+N=1%)

- AUX: 500mV 50mV (THD+N=1%)

- Głośnik niskotonowy: 3 x 1,25 cala (32 mm), ekranowany magnetycznie, 5?

- Głośnik tonów średnich: dwa okrągłe, 1,25 cala, ekranowane magnetycznie

- Głośnik wysokotonowy: dwa okrągłe, 1,25 cala, ekranowane magnetycznie

- Wymiary głośnika: 261 x 36 x 44 mm (szer. x wys. x gł.)

- Wymiary wzmacniacza: 210 x 86 x 250 mm (szer. x wys. x gł.)

- Waga: ok. 0,5 kg (brutto)

- Gwarancja: 24 miesiące

Oficjalnym przedstawicielem i importerem produktów marki Edifier? jest firma Sinus.

Więcej o: