Hannspree HANNSsoccer TV

Z okazji zbliżających się futbolowych mistrzostw Europy firma Hannspree wprowadza do sprzedaży specjalną edycję telewizora LCD 28" - HANNSsoccer TV - w obudowie stylizowanej na piłkę nożną.

Telewizor - piłka to nowoczesny odbiornik Full HD zapewniający odbiór programów zarówno z wbudowanego tunera, jak i ze źródeł zewnętrznych (tunerów cyfrowych, odtwarzaczy multimedialnych, konsol do gier i kamer wideo). Ma wiele filtrów cyfrowych poprawiających jakość obrazu, a dzięki szybkiemu czasowi reakcji matrycy (5ms) wyświetlany obraz jest zawsze płynny. Niski pobór mocy (do 95 W) pozwala z kolei na długie korzystanie z telewizora bez narażania środowiska na szwank.

HANNSsoccer TV można postawić na podłodze, stoliku, jak i zawiesić na ścianie.

HANNSsoccer TVHANNSsoccer TV Fot. Hannspree

Podstawowe cechy telewizora HANNSsoccer 28":

- Matryca o przekątnej 28", Full HD (16:10)

- Płynny obraz bez efektu smużenia, dzięki szybkiemu czasowi reakcji matrycy - 5 ms

- Szerokie kąty widzenia obrazu - od 170° (H) / 160° (V) komfortowe oglądanie nawet dla siedzących z boku ekranu - obraz nie traci jasności i kontrastu.

- Duża ilość wyjść: umożliwia podłączenie kilku urządzeń jednocześnie: EuroSCART, VGA, kompozytowe, gniazdo antenowe oraz stereofoniczne wyjście na słuchawki/wzmacniacz

- Filtry cyfrowe (grzebieniowy 3D, Interlace 3D, Pull-down, Digital Noise Reduction) sprawiają, że kolory są zbliżone do naturalnych, osłabiają zakłócenia powstające przy obrazie słabszej jakości (sygnał z anteny analogowej lub odtwarzacza DVD/DivX), wygładzają krawędzie przy skalowaniu obrazu z niższych rozdzielczości i wyostrzają obraz.

- Niski pobór mocy - do 95 W - pozwala na bezproblemowe, długie korzystanie bez narażania środowiska na szwank.

- Technologia X-Contrast - poprawia widoczność zacierających się ciemnych i jasnych detali na zbliżonym kolorystycznie tle.

- Technologia X-Celerate - przyspiesza czas reakcji i poprawia przejścia kolorów w celu zmniejszenia niepożądanego efektu rozmycia przy prezentacji szybkich obrazów.

 
Więcej o: