Najlepsze programy do przyspieszenia komputera [TOP 6]

Przedstawiamy Wam szereg programów i narzędzi przydatnych na co dzień, które mają na celu przeczyścić Wasz komputer z Windowsem ze zbędnych danych zawalających dysk, a także skłonić go do wydajniejszej pracy, bez konieczności wymiany podzespołów.
CCleaner CCleaner sciagnij.pl

CCleaner - do oczyszczenia komputera ze zbędnych plików i programów w autostarcie

CCleaner - do usunięcia śmieci

CCleaner to proste, małe i przyjemne w użytkowaniu narzędzie z pomocą którego pozbędziemy się z komputera PC zbędnych plików tymczasowych zalegających na dysku pozostawione przez przeglądarki internetowe i zainstalowane w naszym systemie programy, niepotrzebnych kopii aktualizacji Windowsa, a także przeczyścimy rejestr systemu Windows w poszukiwaniu nieprawidłowych, bądź zbędnych wpisów.

CCleaner - pobierz tutaj


CCleaner - do przyspieszenia systemu

CCleaner ułatwi nam również zarządzanie tzw. "autostartem", czyli aplikacjami jakie uruchamiają się wraz z komputerem. Wyłączenie niepotrzebnych aplikacji znacznie przyspieszy czas, potrzebny na wczytanie się naszego systemu operacyjnego, a także zwiększy dostępne zasoby pamięci RAM w systemie, co przełoży się na jego lepszą wydajność.

Aplikację CCleaner w darmowej wersji pobierzecie za darmo w naszej bazie programów

AdwCleaner AdwCleaner sciagnij.pl

AdwCleaner - do usunięcia z komputera reklam i niebezpiecznych plików

AdwCleaner - rozwiązanie na śmieciowe wtyczki

Z aplikacją AdwCleaner przeszukamy nasz komputer w poszukiwaniu śmieciowych i uprzykrzających życie wtyczek, dodatków i rozszerzeń, jakie często są instalowane na naszym komputerze jako oferta dodatkowa, przy instalacji programów.

AdwCleaner - pobierz tutaj

 

AdwCleaner - metoda na SweetPage, DeltaHomes, Aska, V9

AdwCleaner, dzięki pobieraniu najświeższej listy niechcianego oprogramowania z serwerów twórców, jest w stanie nam zagwarantować najnowsze dostępne metody usunięcia problemów. Z AdwCleaner usuniemy takie niechciane wtyczki i strony startowe jak Sweet-Page, Delta-Homes, Ask.com, V9.com i inne.

Aplikację AdwCleaner w najnowszej wersji pobierzecie za darmo w naszej bazie programów

Defraggler Defraggler sciagnij.pl

Defraggler - przyspieszenie pracy dysku twardego kilkoma kliknięciami

Defraggler - czyli metoda na przyspieszenie dysku HDD

Defraggler to aplikacja służąca do defragmentacji dysku twardego zamontowanego w naszym komputerze.

Przeprowadzenie w komputerze defragmentacji dysku HDD nie tylko zmniejszy czas potrzebny na załadowanie się systemu operacyjnego, lecz również przyspieszy jego ogólną responsywność i skróci czas wczytywania się aplikacji, zdjęć, filmów, czy gier komputerowych.

Defraggler dla Windows - pobierz tutaj

Razer Cortex Game Booster Razer Cortex Game Booster sciagnij.pl

Razer Cortex Game Booster - przyspieszenie systemu dla graczy

Razer Cortex - aplikacja dla graczy

Z aplikacją Razer Cortex Game Booster będziemy w stanie stworzyć specjalne profile growe, w których ustawimy jakie aplikacje i funkcje, niepotrzebne podczas rozgrywki, aplikacja może wyłączyć. Dzięki kilku kliknięciom myszki możemy znacząco zwiększyć komfort z grania, bez konieczności wymiany podzespołów w naszym komputerze PC.

Razer Cortex Game Booster - pobierz tutaj

NVIDIA GeForce Experience NVIDIA GeForce Experience NVIDIA

GeForce Experience - lepsza wydajność w grach

GeForce Experience - aplikacja dla fanów NVIDII

Posiadacze kart graficznych NVIDIA GeForce mogą również zainteresować się aplikacją GeForce Experience. W tym HUB-ie, który jednoczy w sobie wszystkie produkty firmy NVIDIA, znajdziemy narzędzie do aktualizacji sterowników graficznych, usługę streamingu gier, czy specjalny kreator optymalizujący ustawienia graficzne danej gry do mocy naszego zestawu komputerowego - wszystko, by wycisnąć z naszego komputera jak największą wydajność w grach.

GeForce Experience dla Windows - pobierz tutaj

AMD Gaming Evolved AMD Gaming Evolved sciagnij.pl

AMD Gaming Evolved - lepsza wydajność w grach

AMD Gaming Evolved - dla fanów AMD

Z kolei posiadacze układów graficznych AMD Radeon mogą liczyć na podobne wsparcie, co użytkownicy NVIDII, z aplikacją AMD Gaming Evolved by Raptr. Dzięki tej aplikacji posiadacze kart AMD Radeon uzyskają dostęp do usługi streamowania gier na Twitch.tv, optymalizację gier do swojej konfiguracji sprzętowej, jak również managera pobierania najnowszych sterowników dla naszej karty graficznej.

AMD Gaming Evolved by Raptr - pobierz tutaj

Więcej o: