Z radością donosimy, że kolejny numer naszego magazynu jest dostępny w iTunes (czyli tutaj) . Magazyn Next doskonale zaprezentuje się także na nowym iPadzie - zadbaliśmy o odpowiednią rozdzielczość.
Next na iPadzie nr 5 Next.gazeta.pl
Szczególnie polecamy artykuł o śródgalaktycznej podróży Układu Słonecznego badanej przez sondę IBEX. Tylko w iPadowej wersji naszego magazynu można przeczytać szersze wypowiedzi prof. Macieja Bzowskiego z CBK PAN, który kieruje polską grupą pracującą przy tym projekcie.
Next na iPadzie nr 5 Next.gazeta.pl
Polacy zbudowali także świetnego robota chirurgicznego . Opisujemy jego przygody z wejściem na rynek zmonopolizowany przez maszynę amerykańską. Pokazujemy piękne zdjęcia polskiego prototypu i wideo z eksperymentalnych operacji.
W numerze można ponadto przeczytać o niezwykłej elektrowni fruwającej pół kilometra nad ziemią i o nowych pomysłach na nieśmiertelność (lub przynajmniej - długowieczność).
Te i wiele innych ciekawych tekstów zebraliśmy dla Was w piątym numerze na iPada.
Next na iPadzie nr 5 Next.gazeta.pl