Rewolucja w McDonald's. Od dziś sam skomponujesz burgera, a do stolika poda go kelner

Kelner przyniesie burgera przyrządzonego według własnego pomysłu klienta. To pierwsza taka usługa wprowadzona przez McDonald's w Europie.

Wprowadzona dziś usługa Create Your Taste pozwoli gościom restauracji McDonald's na tworzenie burgerów według własnego pomysłu i smaku. Do wyboru jest 28 składników, w tym m.in.: marynowany burak, słodkie pikle czy papryczki jalapeno, można również decydować o rodzaju pieczywa, ilości i rodzaju sera, a także ilości dodatkowych porcji mięsa.

Burgera własnej kompozycji będzie można zamówić jedynie za pomocą samoobsługowych kiosków cyfrowych. Wszyscy korzystający z systemu będą obsługiwani przez kelnera, który dostarczy gotowe zamówienie wprost do stolika. To kolejna nowość w dotąd wyłącznie samoobsługowej sieci fast-food.

Create Your Taste jest dostępny od dziś w trzech restauracjach McDonald's - przy ul. Wał Miedzeszyński 249A i ul. Pułkowej 60 w Warszawie oraz w Bielawie przy ul. Warszawskiej 106. Usługa działa również w Australii, Korei, Hongkongu, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Zobacz wideo
Więcej o: