Nowe trasy na PolskiBus.com. Autobusy pojadą do wakacyjnych kurortów

5 nowych linii autobusów PKS Polonus pojawi się na platformie PolskiBus.com. Połączą Warszawę z popularnymi wakacyjnymi miejscowościami - m.in. Krynicą Morską, Jastrzębią Górą, Karwią, Dębkami, Władysławowem, Mielnem, Darłowem, Darłówkiem oraz Giżyckiem i Mikołajkami czy Krynicą-Zdrojem.

Niektóre linie, jak np. Warszawa-Krynica Morska czy Warszawa-Darłówko, ruszą 24 czerwca. Oczywiście będą miały przystanki pośrednie – autokar do Krynicy Morskiej pojedzie z warszawskiego Dworca Zachodniego przez Elbląg, Stegnę, Sztutowo i Kąty Rybackie, a do Darłówka m.in. przez Toruń, Człuchów, Koszalin, Mielno i Darłowo.

Jednak inne trasy, jak np. do Giżycka, Krynicy-Zdroju czy Koszalina już teraz funkcjonują na PolskiBus.com (choć w większości są obsługiwane przez innych przewoźników niż PKS Polonus), niemniej od 24 czerwca ruszą nowe linie, które będą się zatrzymywać np. w Mielnie (autokar do i z Koszalina) czy w Mikołajkach (trasa Warszawa-Giżycko-Warszawa).

- Nowa propozycja obejmuje aż 21 miast z 3 najbardziej uczęszczanych regionów w sezonie letnim – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

- W ramach współpracy udostępniamy najpopularniejsze kierunki wakacyjnych podróży i to od razu aż w 120-dniowej przedsprzedaży, co pozwala na zakup biletów z terminem realizacji do końca sierpnia 2017 roku – mówi Maciej Acedański, prezes PKS Polonus.

Aby wejść na pokład autobusu PKS Polonus, trzeba będzie przedstawić numer rezerwacji otrzymany na e-bilecie z PolskiBus.com.

To kolejny element współpracy między PKS Polonus a PolskiBus.com, nawiązanej pod koniec marca. Od kwietnia klienci Polskiego Busa mogą korzystać z linii oferowanych przez Polonusa. To poszerzyło siatkę tras na PolskiBus.com o 23 nowe trasy w Polsce i za granicą.

Czytaj więcej: Polski Bus nie odpuszcza konkurencji. Łączy siły z PKS Polonus. 23 nowe trasy w Polsce i za granicą

Na początku maja na platformie PolskiBus.com pojawiły się także cztery nowe linie z Jeleniej Góry: do Wrocławia, Szczecina, Ustki oraz do Koszalina. Wszystko we współpracy z PKS Tour Jelenia Góra i PKS Koszalin. Na PolskiBus.com można też kupić już bilety na nowe kursy z Warszawy do Lublina i Stalowej Woli obsługiwane przez PKS Polonus.

PolskiBus.com obsługuje 16 tras, docierając do 26 polskich miast i 8 europejskich lokalizacji. Jednak dodając do tego linie oferowane na podstawie współpracy z partnerami (takim, obok PKS Polonus, PKS Koszalin czy PKS Jelenia Góra jest również m.in. BP Tour, POLBUS PKS, VikiBus, Albatros Bus czy Arriva), oferta na PolskiBus.com to 99 linii, łączących 229 miast w Polsce i za granicą.

Więcej o: