Harvard nad Wisłą. Trwa rekrutacja do Leadership Academy for Poland

Do końca maja trwa się rekrutacja do jednego z najlepszych w Europie programów rozwoju przywództwa - Leadership Academy for Poland. Jego ideą jest rozwój potencjału i kompetencji przywódczych Polaków. Co roku do programu może dołączyć 40 uczestników.

Leadership Academy for Poland (LAP) to prestiżowy program rozwoju dobrego przywództwa, realizowany z udziałem światowej sławy profesorów z Uniwersytetu Harvarda.

Program skierowany jest do osób w wieku ok. 25-45 lat będących założycielami lub menadżerami i aktywnie działającymi w sektorze biznesu, organizacjach non-profit, administracji publicznej, mediach, kulturze i sporcie lub w segmencie startupów. Aplikacje można składać TUTAJ

- Nadrzędnym celem Akademii jest tworzenie edukacji na najwyższym, światowym poziomie. Szukamy ambitnych i utalentowanych Polaków, którzy chcą rozwijać kompetencje w zakresie przywództwa i uzyskać wsparcie w realizowanych przez siebie projektach – mówi prof. dr hab. Cezary Wójcik, założyciel Leadership Academy for Poland.

- Leadership Academy for Poland to ambitny i innowacyjny program, który pomaga uczestnikom dostrzec kluczową różnicę między władzą a przywództwem. To jeden z elementów, który w sposób zdecydowany wyróżnia Akademię - mówi prof. Hugh O’Doherty z Uniwersytetu Harvarda.

W ramach dwóch dotychczasowych edycji Akademię ukończyło blisko 80 uczestników, reprezentujących zróżnicowane środowiska zawodowe.

- Akademia jest wyjątkowym programem, jednym z nielicznych o takim charakterze na świecie i jedynym w Polsce. LAP całkowicie zmienił moje podejście do wielu tematów związanych z przywództwem, pomimo że aplikując miałem już w tym zakresie spore doświadczenie – mówi dr Michał Nowakowski, kierownik Zakładu Dydaktyki Medycznej w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i absolwent II edycji LAP. Warto by każdy kto ma ambicje zmieniać otoczenie miał okazję tego doświadczyć – dodaje.

- LAP pokazuje jak istotne jest przywództwo od samego początku tworzenia zespołu. Dla młodych firm i organizacji jest fundamentem rozwoju, gdyż od niego zależy w jaki sposób ludzie będą odnosili się do nieuchronnych niepowodzeń i do ewentualnych sukcesów. LAP pozwala również zrozumieć jak często praktykowanie przywództwa mylone jest ze stanowiskiem i funkcją – mówi Andrzej Kuśmierz, CEO w WAW.ac. Poza możliwością pracy z niesamowitymi ludźmi była to dla mnie też możliwość postawienia sobie fundamentalnych pytań i znalezienia kilku ważnych odpowiedzi – dodaje.

LAP jest jedynym programem na polskim rynku, opartym na unikalnej metodzie Leadership 4D-Experience™. Uczestnicy rozwijają kompetencje przywódcze w obszarze ludzkim (przewodzenie w organizacji, rozumienie motywacji pracowników,
budowanie długofalowych możliwości zespołów), systemowym (zarządzanie kompleksowością otoczenia) i samodoskonalącym (źródła motywacji i stosunku do siebie, ludzi i świata).

Rekrutacja do III edycji LAP potrwa do 31 maja br. Program, który rozpocznie się we wrześniu, obejmuje czteromiesięczną naukę oraz roczne wsparcie w ramach klubu alumna (Alumni Network).

+++

Dominika Nowak: Czasem tylko dzięki szalonej odwadze, można zacząć działać [NEXT TIME]

Komentarze (13)
Harvard nad Wisłą. Trwa rekrutacja do Leadership Academy for Poland
Zaloguj się
 • sselrats

  Oceniono 2 razy 2

  Ale zdjecie dobrali fatalne. Tym ludziom juz nic nie pomoze. Gorycz i roszceniowosc. Szczegolnie ten drugi od prawej.

 • badziewiak66

  0

  Hahahaahaha, absolwenci wygrają "wolne i demokratyczne wybory" ?

 • mniklasp

  0

  w pierwszym zdaniu w j . agnielskim jest blad gramatyczny: ...seeking to contribute', szukac kogos/czegos w celu udzialu w rozwoju, czyli powinno byc seeking individuals( leaders, talents) to contribute. Po seeking zabraklo rzeczownika .W tym kontekscie chodzi o osoby

 • euzjebusz

  0

  Czy 'map' to skrót od 'materiał partnera'?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX