Makaron z keczupem nad Bałtykiem? Ekspert: 'To problem braku pracowników'

- Wraca moda na Turcję. Cztero- i pięciogwiazdkowe świetne hotele, z basenami, plażami, atrakcjami, all inclusive. To wszystko w dumpingowych cenach. Nic tylko wyjeżdżać - mówią goście pierwszego odcinka "Studia Biznes". Z drugiej strony, coraz więcej osób podróżuje też po Polsce. Gośćmi "Studia Biznes" byli Ewa Kubaczyk z Polskiej Izby Turystyki oraz Michał Cessanis z National Geographic Traveler.

Gazeta.pl wyemitowała pierwszy odcinek nowego programu na żywo "Studio Biznes". Prowadzi go Łukasz Kijek, redaktor naczelny Next.Gazeta.pl. Nowe odcinki formatu będą miały premierę co środę w samo południe.

W premierowym odcinku "Studio Biznes" odwiedzili m.in. specjaliści od tanich wakacji. - Jest bardzo duży popyt na bilety lotnicze, jestem przerażony cenami - mówił m.in. Michał Cessanis z National Geographic Traveler. Z drugiej strony on oraz Ewa Kubaczyk z Polskiej Izby Turystyki wskazywali najtańsze i najbardziej atrakcyjne dla Polaków kierunki wczasów pokazując, że za granicą może być taniej niż w Polsce.

W pozostałych częściach programu, "Studio Biznes" odwiedziła także ekspertka od segregacji śmieci oraz... wyjątkowy roadster. Zapraszamy do obejrzenia całego nagrania. Rozmowa z ekspertami turystycznymi od 12:58. 

Zobacz wideo
Więcej o: