Overcooked za darmo. Kolejna bezpłatna grą udostępnioną w Epic Games Store

Overcooked za darmo został 4 lipca udostępniony przez sklep Epic Games. Za tydzień użytkownicy będą mogli bezpłatnie pobrać także grę Torchlight.
Zobacz wideo

Od 4 do 11 lipca, czyli przez najbliższy tydzień użytkownicy będą mogli za darmo pobrać grę Overcooked. Produkcję udostępniła właśnie strona Epic Games Store. Aby ją dostać należy jedynie złożyć zamówienie na grę.

Overcooked do 11 lipca do pobrania za darmo z Epic Games Store

Overcooked to gra dostępna w wersjach na XboksOne, Play Station 4 i Nintendo Switch. Przeznaczona jest dla maksimum czterech osób. Podczas gry gracze muszą wspólnie przyrządzić, ugotować i podać całą serię kulinarnych zamówień. W grze liczy się szybkość i współpraca, ponieważ długie oczekiwanie na obiad może skończyć się gniewem klientów. Każdy poziom to nowe wyzwania dla wirtualnych kucharzy, którzy muszą gotować m.in. na pokładzie statku, lodowej krze czy w samym piekle.

 

Aby uzyskać darmowy dostęp do gry, wystarczy wejść na stronę produktu na Epic Games i kliknąć w przycisk "za darmo". Użytkownik zostanie wtedy przekierowany do panelu logowania, gdzie następnie będzie mógł złożyć zamówienie na grę.