Panek CarSharing rozszerza ofertę aut "made in PRL". Wypożyczenie Fiata 125p na minuty

Panek CarSharing poszerzy ofertę samochodów o kolejne popularne, klasyczne auto osobowe. Już od 4 lipca na minuty możemy wypożyczyć Fiata 125p.
Zobacz wideo

Do tej pory użytkownicy Panek CarSharing mogli wypożyczyć na minuty samochody Polonez czy kultowego "Malucha". Teraz powrót do przeszłości zagwarantuje nam przejażdżka Fiatem 125p, potocznie nazywanym "kanciakiem".

Panek CarSharing oferuje powrót do przeszłości - od lipca użytkownicy mogą wypożyczyć Fiata 125p

Jak podaje "Wprost" wprowadzony do oferty Fiat 125p pochodzi z 1988 roku i został kupiony od pierwszego właściciela pojazdu. Samochód ma silnik o pojemności 1481 ccm i mocy 75 KM. Dla młodszych użytkowników przygotowano nawet specjalną instrukcję, która ma ułatwić m.in. uruchomienie samochodu. Włączenie popularnego w Polsce "kanciaka" do oferty Panek CarSharing byłą odpowiedzią firmy na prośby użytkowników o poszerzenie floty klasycznych aut o właśnie ten model.

Wcześniej w kwietniu tego roku Panek CarSharing udostępnił m.in. Fiata 126p. Słynny "Maluch", podobnie jak nowe auta tej firmy, otwierany jest za pomocą aplikacji zainstalowanej w telefonie. Zgodnie z recenzją na portalu spidersweb.pl unowocześnienia nie zaburzyły w żaden sposób "klimatu PRL-u" - wszystkie dodatkowe urządzenia elektroniczne zostały ukryte, dzięki czemu możemy poczuć się jakbyśmy naprawdę przenieśli się w czasie. Fiat 126p udostępniony przez Panek CarSharing pochodzi z 1991 roku, ma silnik o pojemności 652 ccm i mocy 24 KM. Wcześniej użytkownicy mogli skorzystać też z jazdy Polonezem Caro z 1993 roku.

Więcej o: