Netflix już wkrótce na platformie CANAL+. Powstanie specjalny nowy pakiet

Netflix i CANAL+ 16 września ogłosiły zawarcie współpracy. Dzięki temu abonenci Grupy CANAL+ we Francji będą mieli dostęp do produkcji Netflixa. Podobne rozwiązanie ma zostać wprowadzone w Polsce.
Zobacz wideo

Współpraca pomiędzy Netflixem, a Grupą CANAL+ rozpocznie się 15 października. W związku z tym przygotowano specjalny pakiet kanałów dla abonentów we Francji. W planach jest również wprowadzenie podobnej oferty w Polsce.

Netflix i CANAL+. Nowy kanał Ciné Séries dla subskrybentów

Abonenci platformy CANAL+ we Francji będą mogli zakupić subskrypcję pakietu Ciné Séries za 15 euro miesięcznie. Dzięki niemu otrzymają dostęp do 20 kanałów ze wszystkimi filmami i serialami Netflixa, ale także produkcji należących do CANAL+. Dodatkowo, subskrybenci będą mogli oglądać transmisje wydarzeń sportowych wykupionych przez francuski kanał. 

Netflix i CANAL+ razem. Od kiedy w Polsce? 

Platforma CANAL+ zmieniła na początku września nazwę z nc+ , a także zaprezentowała nowy layout oraz ofertę promocyjną. W oficjalnym komunikacie CANAL + poinformowało o tym, że podobny pakiet z Netflixem ma zostać wprowadzona również w innych krajach, także w Polsce. Jak powiedział redakcji satkurier.pl Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy Platformy CANAL+, więcej o ofercie operator będzie informował na przełomie roku. 

Netflix to platforma streamingowa założona w 1997 roku w Stanach Zjednoczonych. Na początku 2019 roku serwis posiadał 150 mln użytkowników. Platforma pozwala na oglądanie filmów, serialów w internecie, ale również w aplikacji mobilnej. Od września 2016 roku Netflix jest również dostępny w Polsce. 

Więcej o: