Kursy walut o godzinie 7. Wartość funta i franka wzrasta [kurs dolara, funta, euro, franka]

Rynkowe kursy walut w piątek na godzinę 7. Jedno euro kosztuje 4,34 zł, natomiast dolar 3,93. Za jednego franka zapłacimy 3,96, z kolei za funta brytyjskiego 4,91.
Zobacz wideo

W czwartek w południe Narodowy Bank Polski opublikował notowania kursów walut, które obowiązują do dziś. Względem poprzedniego dnia zauważalny jest wzrost ceny franka szwajcarskiego oraz funta brytyjskiego. Stabilna jest za to wartość dolara oraz euro

Średni kurs walut NBP - czwartek 19.09.2019r.  [kurs dolara, funta, euro, franka]:


Zaktualizowana tabela kursów walut na dzień 20 września 2019 roku zostanie opublikowana na stronie NBP między godziną 11:45 a 12:15.

Kalendarz makroekonomiczny. Co wydarzy się dziś na rynku walutowym?

20 września nie czeka nas zbyt wiele wydarzeń, które w znaczący sposób mogą wpłynąć na kursy walut. Przede wszystkim opublikowane zostaną cotygodniowe raporty CFTC dla Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Zawierają one zestawienie pozycji netto na rachunkach "niekomercyjnych" inwestorów spekulujących na amerykańskich rynkach giełdowych. Na sytuacje dolara wpływ mogą mieć również przemówienia członków FOMC-u, Federalnego Komitetu ds. Otwartego Rynku. 

Przeczytaj także: Rynkowe kursy walut w czwartek 19.09 

Więcej o: