Torebki Wittchen w sklepach Lidl. Kiedy trafią do sprzedaży? Ile będą kosztować?

Do sklepów sieci Lidl powracają torebki i plecaki marki Wittchen. Będzie można je kupić od soboty 12 października. Do sprzedaży trafi 49 wzorów torebek, 4 wzory plecaków, 3 wzory listonoszek oraz jeden model aktówki. Wszystkie te produkty wykonane są z naturalnej skóry.

Torebki, plecaki i aktówki marki Wittchen dostępne w ofercie sklepów sieci Lidl będą kosztować 279 zł, z kolei listonoszki 189 zł. Torebki, które trafią do sprzedaży, wykonane są z pięciu rodzajów skóry: klasycznej, pikowanej, saffiano, nappa i lizard. Produkty marki Wittchen będą dostępne tylko w sklepach stacjonarnych. Lidl nie przewiduje ich sprzedaży za pośrednictwem strony internetowej.

Torebki Wittchen w ofercie Lidla. Rok temu oferta cieszyła się dużą popularnością

Torebki i plecaki Wittchen trafiają do sprzedaży w sklepach Lidl nie po raz pierwszy. Podobną ofertę Lidl zaoferował swoim klientkom także rok temu. Te luksusowe produkty sprzedawane są w sklepach niemieckiej sieci w bardzo atrakcyjnych cenach, dlatego znikają z półek w bardzo szybkim tempie. Można podejrzewać, że tak samo będzie i tym razem. 

>>>Lidl proponuje swoim klientom aż dwie aplikacje mobilne. Czym one się od siebie różnią i czy mogą pomóc w zakupach? Sprawdź nasze wideo:

Zobacz wideo
Więcej o: