Biedronka znowu wprowadziła do sprzedaży legendarne klapki. Kubota już w sklepach

Klapki Kubota po raz kolejny wchodzą do oferty Biedronki. Nowy model można kupić od 20 lutego. Dostępne są cztery warianty kolorystyczne.

Biedronka znów wprowadziła do swojej oferty klapki legendarnej w Polsce marki Kubota. Klapki można kupić od 20 lutego, za 24,99 zł. Dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, granatowym, różowym i błękitnym oraz w rozmiarach od 37 do 44. Model Kubota Basic to uniwersalne klapki, które wykonano z lekkiego i wytrzymałego tworzywa sztucznego, informuje Biedronka. Klapki są wodoodporne i przyjazne dla stóp, czytamy w komunikacie. Wyróżnia je "sportowy, nowoczesny design i ergonomiczny kształt".

Biedronka po raz kolejny wprowadza klapki Kubota. Za pierwszym razem okazały się hitem

Biedronka nie pierwszy raz wprowadziła do swojej oferty klapki Kubota. Poprzednim razem okazały się one dużym hitem sprzedażowym i 70 proc. nakładu rozeszło się w ciągu pierwszego dnia. 

To już kolejny raz, kiedy nasi klienci będą mieli okazje kupić klapki Kubota w sklepach naszej sieci. Poprzednia, klasyczna oferta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego liczymy na to, że prawdziwi fani tej marki ponownie wybiorą się na zakupy, aby sprawdzić najnowszy, premierowy model. Kubota to marka, za którą kryje się długa i ciekawa historia – w ubiegłym roku obchodzono 25-lecie firmy. W Biedronce świętujemy ćwierćwiecze w tym roku, dlatego towarzyszą nam podobne emocje i cieszymy się, że możemy udostępnić naszym klientom produkt przywołujący wspomnienia lat 90

- mówi Kinga Papiernik, dyrektor kategorii w sieci Biedronka. 

>>> Oto najświeższa Biedronka w Polsce. Jest nowocześnie i proekologicznie

Zobacz wideo
Więcej o: