Biedronka wydłuża Akcję 24. Sklepy otwarte do północy lub całą dobę przez następny tydzień

Biedronka postanowiła wydłużyć Akcję 24, czyli wydłużone godziny pracy sklepów. Placówki będą otwarte od 6:00 do 24:00, a niektóre nawet całą dobę, do 18 kwietnia.

Biedronka tuż przed świętami wydłużyła działanie większości swoich placówek, które były otwarte od godziny 6:00 do 24:00 lub całodobowo. Jak informuje firma, jej celem jest dostarczanie klientom podstawowych produktów. Aby go zrealizować, zdecydowano się do 18 kwietnia przedłużyć Akcję 24, która "sprawdziła się znakomicie", informuje w komunikacie Biedronka. 

Natychmiast reagujemy na to, jak zmienia się sytuacja. Przedłużenie rządowych limitów dla handlu i zadowolenie klientów z wydłużonych godzin pracy sklepów przed świętami było dla nas jasnym sygnałem: kontynuujemy Akcję 24. Wierzymy też, że dłuższy czasu działania sklepów zapewni naszym klientom i pracownikom większe bezpieczeństwo: dłużej czynne placówki oznaczają mniej kupujących jednocześnie

- komentuje Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka. Sieć podkreśla, że nie oznacza to dłuższej pracy zatrudnionych, którzy wciąż wykonują swoje obowiązki w systemie zmianowym, w mniejszych zespołach. Ponadto dzięki Akcji 24 mają styczność z mniejszą liczbą klientów.

Zobacz wideo Oto najświeższa Biedronka w Polsce. Jest nowocześnie i proekologicznie

Która Biedronka jest otwarta całą dobę? Sprawdź

W Akcji 24 bierze udział ponad 80 procent sklepów sieci. Niemal 1,6 tys. placówek będzie otwarte od godziny 6:00 do 24:00, a ponad 850 całą dobę. W pozostałych sklepach nie można było zmienić godzin otwarcia, ze względu na przepisy wspólnot mieszkaniowych bądź ze względu na problemy z dostosowaniem czasu pracy sklepów do godzin otwarcia galerii handlowych

Listę Biedronek z wydłużonym czasem pracy można sprawdzić pod TYM adresem.

Więcej o: