Awaria internetu UPC w całej Polsce

Użytkownicy UPC masowo skarżą się na awarię internetu. Problemy dotyczą całej Polski. Sieć kablowa poinformowała, że naprawa usterki zaplanowana jest na 23.

Jak wynika z danych zebranych przez downdetector.pl, użytkownicy UPC w całej Polsce zgłaszają problemy z działaniem internetu. Pierwsze doniesienia pojawiły się koło godziny 18. Około godz. 20 liczba skarg wynosiła około 10 tys.

Awaria internetu UPC dotyczy całej PolskiAwaria internetu UPC dotyczy całej Polski downdetector.pl

Awaria internetu UPC. Usterka ma zniknąć około godz. 23

Na razie sieć kablowa nie wydała komunikatu, w którym tłumaczy, skąd pojawiły się problemy, natomiast w odpowiedzi na zapytania klientów w mediach społecznościowych pojawiła się wiadomość, że usterka ma zostać naprawiona o godz. 23. Sytuacja może ulec zmianie. W przypadku innych zapytań UPC udziela enigmatycznej odpowiedzi o treści; "Pracujemy nad przywróceniem pełnej sprawności łącza. Pozdrawiamy".

Więcej o:
Komentarze (113)
Awaria internetu UPC w całej Polsce.
Zaloguj się
 • kotecka1

  Oceniono 27 razy 19

  Jak nie będziecie głosować na pisowskiego prezydenta Dudę, chodzić do kościoła i dawać na tacę to w ogóle nie będziecie mieć internetu a rydzyk nie wykluczone, że rzuci na was klątwę.

 • gregu

  Oceniono 53 razy 17

  Od 12 lat korzystam z UPC. Teraz już w drugiej lokalizacji. Przez ten czas jest to druga awaria.
  W konkurencji niedostępności bywały po dwie na kwartał. Więc nie ma co narzekać na stabilność działania.

 • kolombo14

  Oceniono 18 razy 12

  Szumowski zaatakował sieć UPC

 • zmichalg1

  Oceniono 17 razy 11

  Ja dziś straciłem kilka partii szachów na kurniku :-(
  Bywa...
  Generalnie UPC jest spoko, zresztą i tak nie miałbym wyboru, bo w budynku mają monopol.
  Straszni tylko z nich naciągacze. Jak się nie postawisz, co naciągną na wszystko.
  Miałem u nich telefon stacjonarny i net, a że z telefonu korzystałem sporadycznie i skończył się cyrograf, to postanowiłem go wypowiedzieć zachowując necie.
  Więc jak każdy normalny człowiek wysłałem im maila z życzenie i prośbą o ofertę.
  Odpisał pan z działu zatrzymania klienta z ofertą, która zawierała te same usługi co dotąd czyli telefon i net. Odpisałem (wtedy jeszcze) grzecznie, że chyba nie przeczytał uważnie, co mu napisałem i że ponownie proszę o ofertę na sam net.
  Tym razem elokwentny pan oddzwonił. Zapytał, czy dostałem jego maila. Odpowiedziałem, że tak, ale ja chcę ofertę bez telefonu na sam net.
  Pan dalej upierał się, że on mi może zaproponować tylko to, co zaproponował. Odpowiedziałem (już mniej grzecznie), że nie mamy o czym rozmawiać i udałem się do BOK'u.
  Tamże zupełnie przypadkiem usłyszałem jak klient, co to stał w kolejce przede mną, załatwia z BOK'ową biurwą swoją sprawę: ma dwie usługi tj. telefon i kablówkę i chce zrezygnować z telefonu.
  A biurwa do niego, że ona tego nie może zrobić i żeby się skontaktował z działem... (sic!) zatrzymania klienta i że tam to załatwi.
  ZDĘBIAŁEM!!!
  Przecież ja przyszedłem dokładnie z tym samym!!!
  Nie wytrzymałem. Wyrwałem do przodu, powiedziałem gościowi, że biurwa wali go w bambuko, samą biurwę skląłem od kłamliwych suk i pokazałem jej historię maili między mną a tym ich działem zatrzymania.
  Aż się babie głupio zrobiło.
  Powiedziała, że jedyne co może zrobić, to przyjąć wypowiedzenie wszystkich usług hurtem, co też zrobiłem i ja i ten gość przede mną.

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 13 razy 9

  Przerywało już od 10 rano.

 • Jerzy

  Oceniono 7 razy 5

  Bez stresu, to tylko coś zmieniają w Matrixie.

 • mcduff

  Oceniono 7 razy 5

  Ta sama awaria jest tez w Austrii (w zeszlym roku UPC zmienilo w Austrii zmienilo nazwe tutaj na Magenta) oraz ponoć też w Szwajcarii. W Wiedniu co chwile pada internet (dnsy działają), potem wraca i znowu pada.

 • marc.pl

  Oceniono 3 razy 3

  Wydawcy portali i stron internetowych powinni w obecnym czasie gdy szkoły z nauczaniem przeniosły się do internetu ograniczyć lawinę reklam jaka zalewa łącza internetowe - na każdej stronie wyskakują ciągle reklamy a przecież to poważnie spowalnia internet.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX