Allegro zostało założone w 1999 roku, od tamtego czasu stopniowo się rozwija i rozszerza pole swojego działania. Teraz przyszedł czas na ułatwienie klientom odbierania zamówionych produktów, czyli automaty paczkowe. Firma podpisała właśnie list intencyjny z polską spółką Modern-Expo na ich dostawę.
W pierwszej fazie projektu planujemy uruchomić 3000 zaawansowanych technologicznie automatów paczkowych, z czego 1500 zostanie zainstalowanych jeszcze w tym roku
- powiedział, cytowany w komunikacie, Grzegorz Czapski, dyrektor ds. rozwoju w Allegro.
"Nasi klienci oczekują innowacyjnych i niezawodnych produktów. Już od 25 lat dostarczamy wyposażenie do największych sieci detalicznych na całym świecie. Współpraca z tak wymagającym partnerem jak Allegro stawia przed nami nowe możliwości. To również dowód na to, że oferowane przez nas produkty łączą wysoką jakość wykonania z wygodną i intuicyjną obsługą" - stwierdził z kolei Bogdan Łukasik, prezes i współwłaściciel Modern-Expo Group.
Firma stara się współpracować z lokalnymi społecznościami, dlatego uruchomiono specjalną stronę internetową, gdzie zainteresowani udostępnianiem powierzchni mogą zgłaszać propozycje lokalizacji pod budowę sieci automatów paczkowych. Można to robić już od 4 marca pod adresem: https://na.allegro.pl/nasze-punkty.