Wkrótce otwarcie hotelu Gołębiewski w Pobierowie? Robotnicy podają najszybszy możliwy termin

Hotel Gołębiewski w Pobierowie - według nieoficjalnych doniesień - ma przyjmować pierwszych gości jeszcze w te wakacje. Sieć nie komentuje tych informacji, a według robotników, część tego wielkiego hotelu może zostać otwarta już za kilka miesięcy.

Budowa hotelu Gołębiewski w Pobierowie jest coraz bliżej ukończenia. Media nieoficjalnie wskazywały, że jeszcze w te wakacje przynajmniej część tego wielkiego hotelu może zostać otwarta. Sieć nie podaje w tej sprawie żadnych oficjalnych informacji, ale robotnicy obecni na miejscu budowy ocenili, kiedy gigahotel w Pobierowie może zostać faktycznie otwarty.

Hotel Gołębiewski w Pobierowie - kiedy otwarcie? Robotnicy podają możliwy termin

- Nie ma takiej możliwości, żeby to się otworzyło w te wakacje. W środku zostało jeszcze bardzo dużo rzeczy do zrobienia - powiedzieli budowlańcy w rozmowie z money.pl. Serwis dodaje, że na placu budowy obecny jest ciężki sprzęt, co sugeruje, że dokończenia wymaga także część zewnętrzna hotelu. - Najszybszy termin to przyszły rok. Najwyżej niewielką część uda się oddać w tym roku, ale najwcześniej za jakieś cztery miesiące - twierdzą robotnicy.

Emocje studzą również pracownicy recepcji hotelu. - Nikomu nie obiecujemy, że w te wakacje nasz hotel będzie gotowy - powiedzieli w rozmowie z serwisem propertynews.pl. Natomiast dział rezerwacji przekazał, że nie ma żadnych informacji dotyczących otwarcia hotelu Gołębiewski w Pobierowie.

Hotel Gołębiewski Pobierowo. Co Tadeusz Gołębiewski mówił o nowej inwestycji?

Hotel Gołębiewski Pobierowo to największa inwestycja nieżyjącego już Tadeusza Gołębiewskiego. Będzie to nie tylko największy hotel w Polsce, ale też jeden z największych tego typu obiektów w całej Europie. Hotel ma 11 pięter i 1400 pokoi, które pomieszczą ok. 3 tys. gości. Przyjezdni będą mogli korzystać m.in. z restauracji, kawiarni, pubów oraz otwartych i krytych basenów. W maju Hotel Gołębiewski Pobierowo pokazał kilka zdjęć, które przedstawiają wnętrza obiektu.

- Gdybym wiedział, jak będzie wyglądał ubiegły rok, to bym się tej inwestycji nie podjął. Gdybym wiedział, że czeka mnie 12 miesięcy nieustannej walki, to bym się tej inwestycji nie podjął - mówił Tadeusz Gołębiewski w wywiadzie dla Wirtualnej Polski, który ukazał się w czerwcu 2021 r. Zamiast budować hotel w Pobierowie "leżałby na Wyspach Kanaryjskich, pił zimne drinki i wydawał pieniądze na różne głupoty". Przedsiębiorca zmarł 21 czerwca 2022 r. w wieku 79 lat.

Więcej o: