Dzięki Google Earth odnalazł bazę UFO?

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, czy UFO istnieje? Scott Waring, poszukiwacz obiektów tego typu, twierdzi, że nareszcie znalazł dowód. Władze próbowały go ukryć, ale zapomniały o Google Earth...

Niezidentyfikowane obiekty latające, czyli UFO, fascynują od lat. Część z nich to tajne projekty wojskowe, część złudzenia optyczne lub zjawiska atmosferyczne.

Przeczytaj też: To wygląda jak UFO, ale czym jest?

Wielu wierzy jednak, że Ziemię odwiedzają również pojazdy pozaziemskie. Latające dyski. Jeden z nich odkrył w strefie S4 Scott Waring, badacz UFO.  

Inżynier próbuje zrozumieć technologię obcych

O tym miejscu mogliście nie słyszeć - leży w bliskim sąsiedztwie Strefy 51. Jako obszar "przetrzymywania" UFO wskazał je po raz pierwszy Bob Lazar. To legenda w świecie poszukiwaczy latających spodków. Podobno dobrze wykształcony inżynier (CIT, MIT), który w latach 80. wyznał, iż zajmuje się na zlecenie amerykańskiego rządu inżynierią odwrotną. Nie tworzy więc urządzeń, ale próbuje zrozumieć jak działają. 

Niestety inni naukowcy teorie podawane przez Lazara określają jako "nietrzymające się aktualnie akceptowanych praw fizyki". 

Nie zraża to jednak badaczy takich jak Scott Waring do podążania śladami mistrza

Ten dysk ma 30 metrów!

Waring na filmie opisuje tajemniczy obiekt znajdujący się w hangarze położonym w strefie S4. Mężczyzna twierdzi, że władze chcą ukryć znalezisko przed światem, na szczęście Google Earth pozwala przeglądać archiwalne zdjęcia satelitarne.

Tajemnicze UFO?Tajemnicze UFO? Fot. YouTube/GoogleEarth

Jeśli dobrze się przyjrzycie dostrzeżecie... dysk o średnicy trzydziestu metrów. Jest w połowie schowany w hangarze. Niestety kilka lat później hangar jest już rozbudowany, zadaszony i klimatyzowany.

Przechowują tam coś, co wymaga niskiej temperatury i wysokiej wilgotności

- wyjaśnia Waring. 

Czy chodzi o statek kosmiczny, którym Obcy przelecieli miliardy miliardów kilometrów, by rozbić się na nieznanym ziemskich terenie? Dla mnie wygląda to jak... pomalowany beton. 

 UFO UFO  youtube.com

Na mapach Google wyraźnie widać też położony obok hangaru pas startowy, a także coś, co może być radarem. Można więc podejrzewać, że w strefie S4 faktycznie dzieje się coś podejrzanego. Tylko co?

Jeśli macie jakieś wiarygodne zdjęcia UFO podeślijcie je do naszej redakcji albo umieścicie w komentarzach. Rewelacje Waringa pozostawiają pewien niedosyt. Obiekt, który nie rzuca cienia? To naprawdę musi być kosmiczna technologia...

 

Za Huffingtonpost.co.uk

Komentarze (53)
Dzięki Google Earth odnalazł bazę UFO?
Zaloguj się
 • iarna

  Oceniono 23 razy 17

  Co ten biedak pie4doli? Super tajne, ściśle chronione, uj wie jaka strategiczna tajemnica i w połowie wystaje spod hangaru, gdzieś w hasiokach. Skąd się takie jełopy biorą?

 • zamaszysty.cios.w.krocze

  Oceniono 11 razy 9

  zdj. nr.1 żyrandol odbity w oknie.

 • krzepki.harry

  Oceniono 4 razy 4

  "Jeśli dobrze się przyjrzycie dostrzeżecie... dysk o średnicy trzydziestu metrów. Jest w połowie schowany w hangarze. Niestety kilka lat później hangar jest już rozbudowany, zadaszony i klimatyzowany."

  Czyli znaleźli UFO, chcieli je szybko ukryć, wciskali go do hangaru ale się nie mieścił i w połowie wystawał, więc w kilka dni dobudowali resztę.
  Ja pitolę, to jest tak głupie i obrażające ludzką inteligencję, że nie wiem śmiać się czy płakać :(

 • apendula_niewdziosek

  Oceniono 3 razy 3

  Co za pierdoły, najpierw jest budowa hali a potem hala ukończona.

 • 3glo

  Oceniono 2 razy 2

  dlaczego nie ma cienia? Bo to nie wystaje nad ziemię, to betonowy fundament odcinający się od podłoża wokół. Tymbardziej że widać ślady kół pojazdów które przenoszą beton na asfalt obok. Ludzie już nie wiedzą co wymyślić aby zabłysnąć..
  A gazeta to publikuje, obok newsa o zdechłym koniu. Na swiecie naprawdę nie dzieje się nic ciekawego? (np aresztowanie w Belgii człowieka odpowiedzialnego za ostatnie zamachy w Paryżu)

 • dupa.jasio.pierdzi.stasio

  Oceniono 2 razy 2

  Pan "redaktor" Kędzierski to kiedyś napisze jakiś, artykuł w którym nie popełni żadnego błędu?

 • dc99

  Oceniono 2 razy 2

  Baju baju. Gołym okiem widać że ślady jakichś pojazdów kołowych (wywrotek? koparek? betoniarek?) wjeżdżają na ten tajemniczy dysk. To jest po prostu plac budowy tego półkolistego hangaru i wygląda to na zwyczajną betonową podłogę.

 • lokator

  Oceniono 2 razy 2

  >>> Jeśli dobrze się przyjrzycie dostrzeżecie... dysk o średnicy trzydziestu metrów. Jest w połowie schowany w hangarze. Niestety kilka lat później hangar jest już rozbudowany, zadaszony i klimatyzowany. <<<

  A jak się jeszcze lepiej przyjrzycie to cień budynku wyjaśni wam, że ten dysk jest płaski i leży na ziemi.
  Co to jest? Betonowy fundament, podłoga rozbudowanej później hali...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX