Galaxy C5 i Galaxy C7 - nadchodzą nowe smartfony Samsunga. Będą...

Według wciąż nieoficjalnych doniesień Samsung zamierza wprowadzić na rynek nową linię smartfonów. Galaxy C5 i Galaxy C7 mają konkurować na średniej półce. Tylko że tam panuje gigantyczny tłok.

Kolejne doniesienia medialne potwierdzają, że Samsung pracuje nad nową serią smartfonów ze średniej półki. Do mediów przedostała się nieoficjalna specyfikacja, a nawet zdjęcia nowych produktów.

Przeczytaj też: Chińskie smartfony, o których mogłeś nie słyszeć. Te ceny!

Samsung Galaxy C7

Sercem urządzenia ma być ośmiordzeniowy Snapdragon 617 (2,0GHz). Smartfon wyposażono w 4GB pamięci RAM i 32GB miejsca na dane, aparaty 16/8MP i 5,5 calowy ekran Full HD. 

Galaxy C5 - nieoficjalne zdjęcieGalaxy C5 - nieoficjalne zdjęcie Fot. za yahoo.com

Samsungi z serii C - zdjęcie nieoficjalneSamsungi z serii C - zdjęcie nieoficjalne Fot. za Yahoo.com

Samsung Galaxy C5

Smartfon ma mieć bardzo zbliżone parametry - według przecieków urządzenie również wyposażono w procesor Snapdragon 617 i 4GB pamięci RAM, jedyna różnica to mniejszy, 5,2 calowy ekran. Być może różnica w specyfikacji tkwi w detalach.

Urządzenia mają zadebiutować w maju w Chinach. 

Nowe smartfony Samsunga będą ostro konkurować z modelami ze średniej półki, gdzie jest naprawdę tłoczno. Być może koreański gigant planuje zastąpić całkiem udane modele z Serii A, z uwagi na wygląd zbliżony do serii S mogą okazać się lepiej przyjmowane przez rynek. Większość konsumentów przy zakupie kieruje się jednak marką. Jeśli będą mieli do wyboru dwa urządzenia o podobnych parametrach wybiorą zapewne te od znanego producenta. To może zapewnić Samsungowi sukces