Niebawem przestaniemy płacić za połączenia?

Nielimitowane połączenia do wszystkich, duże pakiety internetu przy malejących opłatach to już mamy. Czy niebawem wszystko to będzie za "darmo"?
embed

Niedawno właściciel Ryanair ogłosił, że zamierza zrezygnować z opłat za bilety zadowalając się zarobkiem z opłat lotniskowych. Jednocześnie oferuje usługi realizowane dotąd przez biura podróży, czyli wycieczki, wynajem hoteli i samochodów. Zapewne dzięki temu zrealizuje spore zyski, a sam transport lotniczy pozostanie wehikułem przynoszącym klientów.

Podobne zjawisko widać również wśród operatorów telekomunikacyjnych. Przy malejących przychodach z podstawowej działalności szukają nowych usług dla swoich klientów.

Od 7 grudnia 2016 w telewizji PLAY NOW możesz oglądać kanały HBO, HBO2 i HBO3 oraz filmy i seriale z biblioteki HBO. Na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu ? bez pomniejszania Twojego pakietu danych w PLAY.

Zamiast biletu do kina

  • ponad 700 filmów, w tym najnowszych hitów filmowych, takich jak ?Pitbull. Nowe porządki?, ?Creed: Narodziny Legendy?, ?Pakt z diabłem?, ?Praktykant?, ?Chemia?
  • ponad 120 seriali, a wśród nich całe sezony uwielbianych przez widzów produkcji: ?Gra o tron?, ?Westworld?, ?Młody papież?, ?Zakazane imperium?, ?Rodzina Soprano?, ?Dziewczyny?, ?Czysta krew?, ?Prawo ulicy? czy polskie produkcje HBO: ?Wataha? i ?Pakt?
  • 90 filmów rocznie ze studiów Disney i Disney/Pixar, wytwórni Marvel oraz od Lucas Film, które ucieszą zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Wśród nich największe kinowe hity Disneya jak ?Kraina Lodu? czy ?Alicja po drugiej stronie lustra?, obsypany nagrodami ?W głowie się nie mieści? od Pixara, ?Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów? i inne produkcje Marvela oraz kultowe ?Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy? od Lucas Film
  • kilkadziesiąt najwyższej klasy dokumentów opowiadających o problemach współczesnego świata i poruszających kontrowersyjne tematy, w tym filmy wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych festiwalach, m.in. ?Nadejdą lepsze czasy? i najnowsza koprodukcja dokumentalna HBO Europe ? ?Komunia?
  • kilkadziesiąt godzin nowych propozycji co tydzień
  • w sumie ponad 3500 godzin najlepszej filmowej rozrywki zawsze pod ręką

Sam decydujesz, jak długo chcesz korzystać!

Jeśli masz podstawowy pakiet PLAY NOW w swojej ofercie, możesz wypróbować pakiety HBO przez miesiąc w prezencie! Później miesięczna opłata za usługę wyniesie 25 zł. Z pakietu HBO, podobnie jak z innych pakietów dodatkowych PLAY NOW, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Jak skorzystać z HBO w PLAY NOW?

  • Wystarczy otworzyć aplikację PLAY NOW lub stronę playnow.pl, wybrać sekcję Pakiety, a tam pakiet: ?Kanały HBO? i ?Biblioteka HBO?
  • Pakiety możesz także włączyć w Play24 w sekcji Pakiety dodatkowe/Telewizja lub poprosić o pomoc konsultanta w salonie Play
  • Zaraz po zatwierdzeniu procesu aktywacji możesz oglądać kanały, filmy i seriale HBO w aplikacji PLAY NOW na smartfonie lub tablecie, albo na komputerze na playnow.pl

Dostęp do biblioteki HBO możesz mieć zarówno przez serwis PLAY NOW lub oglądać bezpośrednio w serwisie internetowym lub w aplikacji HBO GO na smartfonie, tablecie lub telewizorze Smart TV.

Lubisz oglądać na większym ekranie? Warto zaopatrzyć się w urządzenie Google Chromecast, dzięki któremu zawartość aplikacji PLAY NOW, HBO GO i innych serwisów wideo możesz oglądać również na telewizorze. Google Chromecast jest dostępny w ofertach PLAY za 10 zł miesięcznie. Aplikację HBO GO znajdziesz na telewizorach Samsung i LG , co pozwala komfortowo oglądać na dużym ekranie.

Czy to ma sens?

Jeśli zależy Ci na HBO ? oferta wydaje się ciekawa i pozwala na niezależność od platform cyfrowych zmuszających do drogich abonamentów za setki niechcianych kanałów. W końcu telefon i tak ma każdy z nas, więc czemu nie? Lepsza cena i większa swoboda.

Nie wiadomo jednak co będzie, gdy na polski rynek zawita HBO Now dający możliwość korzystania z zasobów bez pośrednictwa operatorów, których np. Netfix nie potrzebuje. Może analogia do pomysłu Ryanair nie jest przypadkowa i może niebawem połączenia będą za ?darmo??