Supernet Video. Nowa usługa T-Mobile zdejmuje limit danych z oglądania wideo na smartfonach

W ramach najnowszej usługi T-Mobile o nazwie Supernet Video, aplikacje najpopularniejszych serwisów wideo nie zużywają pakietu danych mobilnego internetu. Katalog aplikacji będzie sukcesywnie powiększany.

Już teraz za sprawą Supernet Video można oglądać na smartfonie bez limitu YouTube, Netflix, Vevo, TVP Stream, TVP Sport, Player, Showmax, VOD.pl oraz Chili Cinema. Z oferty mogą skorzystać wszyscy nowi i aktualni klienci korzystający z taryfy “T”. Dostępne są dwa warianty: 5 zł miesięcznie za jakość DVD oraz 15 zł miesięcznie jakość HD.

Jak twierdzą przedstawiciele T-Mobile to właśnie wideo do spółki z serwisami społecznościowymi oraz komunikatorami stanowi aż 50 proc. całego ruchu w sieci operatora. W ramach taryf “T’” aplikacje popularnych społecznościówek oraz komunikatory już wcześniej zostały wyłączone z użycia limitu danych.

Usługa Supernet Video w T-MobileUsługa Supernet Video w T-Mobile fot. materiały prasowe

Przy okazji nowej usługi magentowy operator zdecydował się wprowadzić zestawy specjalne (również ze smartfonami Samsunga oraz Huawei), w których Supernet Video jest wliczony w wysokość miesięcznego abonamentu. Aktywacji samej usługi można dokonać zarówno w salonach T-Mobile, biurze obsługi, jak i z poziomu aplikacji mobilnej “Mój T-Mobile”, a także SMS-em.

Czytaj też: Oto 11 darmowych aplikacji, bez których nie możecie żyć. Nie brakuje zaskoczeń [RANKING]

Więcej o: