iPhone X wchodzi do przedsprzedaży operatorskiej. Ile trzeba wydać na start, żeby dostać najnowszy smartfon Apple?

iPhone'a X możemy już teraz zamawiać w sieciach Play, T-Mobile oraz Orange, zarówno w abonamentach dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. W ofercie sklepowej cena smartfonu zaczyna się od 4979 zł. Czy oferty od operatorów pozwolą łatwiej przełknąć tę gorzką pigułkę finansową?

Oczywiście wszystko zależy tutaj od długości trwania umowy i jej rodzaju (nowa lub przedłużenie), wysokości miesięcznego abonamentu oraz liczby rat za telefon.

W T-Mobile najtańsza oferta startowa na iPhone’a X 64 GB dla klientów indywidualnych wynosi obecnie 1129 zł przy abonamencie 180 zł na 24 miesiące i 36 ratach. Dla firm opłata startowa wynosi zaledwie 8,99 zł. Za to miesięczny abonament w wysokości 199,99 zł obowiązuje nas aż przez trzy lata.

Oferta na iPhone'a X w T-MobileOferta na iPhone'a X w T-Mobile fot. zrzuty ekranowe

Niską opłatę początkową dla klientów indywidualnych oferuje Orange. Tam za iPhone’a X 64 GB wystarczy zapłacić 199 zł, ale miesięczna opłata wyniesie aż 249,99 zł (180 zł raty za telefon i 69,99 zł za abonament).

Oferta na iPhone'a X w OrangeOferta na iPhone'a X w Orange fot. zrzuty ekranowe

W firmowym Play za iPhone’a X w wersji 64 GB pamięci trzeba dać 929 zł, a potem co miesiąc liczyć się z abonamentem w wysokości 190 zł. W wariancie dla klientów indywidualnych podstawowa edycja jest wyceniana na 1079 zł (abonament 250 zł miesięcznie).

Oferta na iPhone'a X w PlayOferta na iPhone'a X w Play fot. zrzuty ekranowe

Czytaj też: iPhone 8 już w ofercie telekomów. Orange, Play i T-Mobile podali ceny. Tanio nie będzie

Mimo dość zaporowych cen iPhone’a X zainteresowanie klientów wydaje się dość spore. Okres oczekiwania na zamówienie u operatora w niektórych wypadkach wydłużył się już do kilku tygodni.

Co łączy iPoda z filmem "2001: Odyseja Kosmiczna"?

Więcej o: