5 gadżetów, które przydadzą się w podróży

Nie są drogie a funkcjonalne i świetnie sprawdzą się zarówno podczas krótkiego wyjazdu, jak na dłuższe wakacje. Wybraliśmy dla was 5 gadżetów, które mogą się przydać w trasie lub na urlopie.

Powerbank

Powerbankiem naładujemy drobne urządzenia elektroniczne, jak smartfon, tablet czy aparat fotograficzny. Najbardziej pojemne powerbanki to dosyć drogie urządzenia, jednak jeżeli zależy nam na niezawodności niezależnie od sytuacji, być może będzie to dla nas najkorzystniejsze rozwiązanie. Mniejsze, kompaktowe powerbanki dobrze sprawdzą się w razie nagłych sytuacji w podróży. 

Adapter do gniazdek

Przyda się, kiedy na urlop zabieramy ze sobą kilka sprzętów elektronicznych. Nie w każdym hotelu czy pensjonacie będziemy mieli do dyspozycji odpowiednią ilość gniazdek i ładowarek, by podłączyć smartfona, tablet, laptop, czytnik e-booków czy inne urządzenia. W takim wypadku adapter przyda się idealnie. 

Handpresso

Marzycie o pysznym espresso w podróży i na urlopie, ale nie macie do końca zaufania do kaw serwowanych na stacjach benzynowych czy w hotelach? Być może świetnym rozwiązaniem dla was będzie handpresso, czyli kompaktowy ekspres do espresso, z którego możecie korzystać nawet w samochodzie. 

Butelka filtrująca wodę

Butelka filtrująca to świetne rozwiązanie nie tylko dla sportowców, ale także dla każdego podróżnika. Przyda się zawsze wtedy, gdy nie mamy możliwości lub nie chcemy kupować napoju. Przefiltruje zarówno kranówkę jak wodę ze strumienia. Jest lekka i bardzo praktyczna, a do tego nie kosztuje dużo. Należy jednak pamiętać o regularnej wymianie filtrów. 

Multitool

To gadżet, który przyda się nie tylko miłośnikom survivalu. Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie trzeba coś przyciąć lub otworzyć. Multitool sprawdzi się w każdej nagłej sytuacji, dlatego warto mieć go pod ręką. Szukajmy gadżetu dobrej jakości, nie najtańszego, dzięki czemu będzie wytrzymalszy i posłuży nam przez lata. 

Więcej o: