Bezprzewodowe słuchawki i głośniki bluetooth - dla tych, którzy lubią mieć muzykę zawsze ze sobą

Bezprzewodowe słuchawki i głośniki bluetooth to propozycja przede wszystkim dla osób, które często się przemieszczają, a jednocześnie chcą zawsze być w stanie słuchać ulubionej muzyki. Wystarczy smartfon i jedno z tych akcesoriów, a będziemy mogli cieszyć się muzyką niemal

Głośniki bluetooth na ekstremalne warunki

Dla osób szukających porządnego sprzętu, polecamy bardziej wytrzymałe na czynniki zewnętrzne głośniki bluetooth. Modele wodoodporne sprawdzą się np. w łazience, ale także podczas wyjazdów nad wodę czy biwaków. Wiele wodoodpornych modeli ma obudowę, która nie pozwala pyłom i piaskowi dostać się do środka urządzenia, dzięki czemu możemy cieszyć się muzyką w niemal każdych warunkach. Niektóre z głośników będą idealne także na niskie temperatury, co przyda się zwłaszcza teraz, bo zima zbliża się wielkimi krokami!

Głośnik bluetooth TronsmartGłośnik bluetooth Tronsmart Fot. www.geekbuying.pl

Słuchawki bluetooth

Słuchawki bezprzewodowe bluetooth jeszcze kilka lat temu były sporym wydatkiem, ale teraz ich cena jest znacznie bardziej przystępna, a wybór na rynku całkiem spory. Znajdziemy w ofercie producentów zarówno słuchawki dla sportowców - lekkie, wodoodporne oraz dla osób, które chcą po prostu cieszyć się muzyką w drodze do pracy czy szkoły. Warto w przypadku tego typu sprzętu zwrócić uwagę przede wszystkim na łatwość podłączenia do odtwarzacza muzyki oraz zasięg działania. Nie bez znaczenia będzie też czas pracy na baterii i sposób zasilania. Niektóre z dostępnych modeli mogą pochwalić się 20-godzinną możliwością słuchania muzyki.

 

Głośniki bluetooth

Głośniki bluetooth zyskują coraz większą popularność, ponieważ pozwalają cieszyć się muzyką zarówno w domu, jak i w ogródku, a nawet podczas wyjazdu. Są świetnym rozwiązaniem na imprezy plenerowe, a mniejsze kompaktowe modele możemy bez trudu nosić ze sobą niemal wszędzie. Warto wziąć pod uwagę to, by dobrać rozmiar i możliwości głośnika do swoich potrzeb. Zdecydowanie większość modeli wyposażona jest w akumulator ładowany za pomocą USB. Chociażby głośnik bluetooth firmy Tronsmart - pozwala słuchać muzyki nawet do 15 godzin! Poza tym, jego konstrukcja jest bardzo wytrzymała, a basy zapewniają ci najwyższą jakość dźwięku.

Głośnik bluetooth TronsmartGłośnik bluetooth Tronsmart Fot. www.geekbuying.pl

Więcej o: