Gry na Nintendo Switch od których trudno się oderwać [TOP 5]

autor
open-image
Switch to najszybciej sprzedająca się konsola Nintendo w historii marki. Ogromną popularność zawdzięcza nie tylko ciekawej funkcjonalności (możliwość grania w trasie lub stacjonarnie), ale także bardzo dobrym tytułom. Wybraliśmy te z nich, które naszym zdaniem są szczególnie wciągające.
The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Mario Kart 8 Deluxe czy Super Mario Odyssey to najlepiej rozpoznawane tytuły na konsolę Switch i chociaż uważamy je za obowiązkowe pozycje, to nie umieściliśmy ich w naszym zestawieniu, by pokazać również inne świetne gry. Poniżej znajdziecie 5 tytułów, o które dodatkowo warto rozszerzyć swoją kolekcję gier.
  • Pokemon Let's Go

   Pokemon Let's Go Pikachu i Let's Go Eevee to gratka nie tylko dla fanów serii Pokemon. Ułatwiona rozgrywka i możliwość połączenia ze swoim kontem z Pokemon Go sprawiają, że tytuł jest o wiele przyjaźniejszy również dla nowych użytkowników.
   Gra jest odświeżoną wersją pierwszych tytułów z serii, dzięki czemu możemy spotkać dobrze nam znane postacie i Pokemony. Tytuł wciąga na wiele godzin - jak każda gra z serii i spodoba się zarówno nowym graczom, jak i starszym wyjadaczom.
   Sprawdź cenę
  • Super Smash Bros Ultimate

   Super Smash Bros Ultimate
   Kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych bijatyk na konsole. W grze możemy się wcielić w jednego z 69 bohaterów z innych tytułów Nintendo i nie tylko, a pojedynki będziemy toczyć na wielopoziomowych mapach. To również doskonała gra wieloosobowa, ponieważ możemy się bawić w aż 8 osób na jednej planszy. W Super Smash Bros Ultimate pojawiły się także nowe tryby, nieznane dotąd w poprzednich odsłonach serii.
   Sprawdź cenę
  • Bayonetta 2 - Edycja Limitowana

   Co prawda Bayonetta 2 nie należy do najnowszych gier, jednak jeśli jeszcze nie udało się jej mieć w swojej kolekcji, zdecydowanie polecamy. To szybka, pełna akcji gra, w której wcielamy się w tytułową wiedźmę Bayonettę. Przyjdzie nam walczyć z hordami wrogów przy pomocy bicza, pistoletów, magii i innych sztuczek.
   Odświeżona wersja na Nintendo Switch dostępna jest wraz z pierwszą grą z serii w specjalnym, kolekcjonerskim wydaniu wraz z dodatkową zawartością.
   Sprawdź cenę
  • Xenoblade Chronicles 2

   Xenoblade Chronicles 2 to jeden z najlepszych tytułów RPG, jakie ukazały się na konsole i mimo tego, że nie jest to najnowsza gra, to wciąż plasuje się w czołówce. To tytuł, który przypadnie do gustu przede wszystkim miłośnikom pełnych akcji jRPG - te osoby zostaną wciągnięte w grę nawet na setki godzin, nim odkryją wszystkie tajemnice, jakie oferuje gra.
   Poza doskonałym systemem walki, gra wyróżnia się świetną historią oraz postaciami, które na długo zapadają w pamięci.
   Sprawdź cenę
  • Crash Team Racing Nitro Fueled

   Crash Team Racing Nitro Fueled to świetna alternatywa dla Mario Kart 8 Deluxe. To remake kultowego CTR: Crash Team Racing, w którym możemy cieszyć się nową, odświeżoną grafiką. Gra będzie wydana dopiero w czerwcu na Nintendo Switch, ale jesteśmy przekonani, że będziemy się przy niej bawić równie dobrze, co przy oryginale z PlayStation.
   Sprawdź cenę
autor

. .

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o: