Smartfon może zastąpić komputer. Oto cztery aplikacje, które znacznie ułatwią wam pracę [WIDEO]

Daniel Maikowski
Smartfon już dawno przestał być urządzeniem, które wykorzystujemy jedynie do dzwonienia lub wysyłania SMS-ów. To narzędzie pracy, które coraz częściej zastępuje nam komputer. Prezentujemy cztery aplikacje, które pomogą wam w codziennych obowiązkach.
Zobacz wideo

[Aplikacja umożliwia również dodawanie plików tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji, zdjęć czy też nagrań audio oraz wideo]

OFFICE LENS - mobilny skaner,  który zaskakuje prostotą i funkcjonalnością. Wystarczy, że uruchomimy aplikację i zbliżmy aparat  smartfona do dokumentu. A po kilku sekundach na ekranie urządzenia pojawi się gotowy skan. Możemy go edytować, a następnie zapisać w pamięci urządzenia lub udostępnić.

SLACK - Świetne narzędzie do pracy nad wspólnymi projektami. Aplikacja łączy funkcje komunikatora oraz wspólnej przestrzeni, w której gromadzimy wszystkie najważniejsze informacje na temat naszego projektu. Aplikacja umożliwia dodawanie plików tekstowych, prezentacji, zdjęć oraz nagrań audio i wideo.

CANVA - Proste, a przy tym  przydatne narzędzie do tworzenia plakatów zaproszeń oraz prezentacji. Za pomocą dosłownie kilku dotknięć ekranu smartfona możemy stworzyć profesjonalnie wyglądającą grafikę. A następnie zapisać ją w pamięci urządzenia lub opublikować na Facebooku czy też na Instagramie.

GOOGLE KEEP - Aplikacja pozwala nam tworzyć notatki i listy zadań, a następnie organizuje je w bardzo przejrzysty sposób. Jeśli nie mamy czasu na pisanie, to możemy nagrać notatkę głosową, która zostanie zapisana w postaci tekstu. Google Keep to również podręczny skaner zdjęć, dokumentów i paragonów.

Więcej o: