Plus rozdaje internet na majówkę i nie tylko. 50 GB transferu zupełnie za darmo. Wystarczy aplikacja

Plus informuje o ciekawej akcji promocyjnej, która ucieszy nie tylko tych, którzy wybierają się majówkę. Niemal każdy może odebrać darmowe 50GB transferu. Wystarczy ściągnąć aplikację.
Zobacz wideo

Plus rozdaje swoim użytkownikom internet mobilny. Operator powiadomił nas o rozpoczęciu akcji promocyjnej "PAKIET EXTRA 50 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online". Jest adresowana do użytkowników usług na kartę oraz mix w sieci Plus.

Jak odebrać darmowy internet?

Klienci, którzy pobiorą na swój telefon Mobilną Aplikację Plus Online otrzymają jednorazowy pakiet 50 GB na krajową transmisję danych. Pakiet jest ważny przez 30 dni od daty jego przyznania, a jego aktywacji zostanie potwierdzona wiadomością SMS.

Co daje aplikacja Plus?

Jak przekonuje Plus jego mobilna aplikacja pozwala wygodnie zarządzać kontem klienta. Dzięki niej możliwy jest też stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi. Użytkownicy Plus mogą wykorzystać smartfony, by łatwo doładować swój numer telefonu lub swoich bliskich, dokupić pakiet, zwiększyć ilość GB lub zarządzać usługami na koncie, monitorować historię połączeń i inny rodzaj aktywności. 

Czytaj też: 15 lat Polski w UE. Płace w górę o 100 proc., bezrobocie trzy razy niższe. Jaka w tym zasługa Unii?

Na Plus online znajduje się także baza wiedzy zawierająca najczęstsze pytania klientów i odpowiedzi na nie. Aplikacja umożliwia również bezpośredni kontakt z konsultantami Call Center, Infolinią Handlową czy Działem Windykacji. Korzystanie z Plus Online jest darmowe.

Aplikacja Mobilny Plus Online jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami Windows Phone, Windows 8, iOS oraz Android. 

Darmowy pakiet 50GB trzeba wykorzystać w ciągu 30 dni od uruchomienia. Akcja Plusa potrwa do końca maja. 

Działajmy z Greenpeace na rzecz ochrony dzikiej przyrody. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o: