Jest zwiastun Dying Light 2. Gra polskiego studia Techland ma trafić do sklepów już przyszłym roku

Techland zaprezentował nowy zwiastun Dying Light 2. Gra wrocławskiego studia pojawi się w sklepach na wiosnę 2020 roku. O uwagę graczy będzie więc walczyć z inną polską produkcją - Cyberpunkiem 2077, którego premierę CD Projekt wyznaczył na kwiecień 2020.
Zobacz wideo

Cyberpunk 2077 to nie jedyny polski akcent podczas konferencji Microsoftu na targach E3 2019. Na scenie Microsoft Theater zaprezentowano również nowy zwiastun gry wrocławskiego studia Techland. Dying Light 2, bo o tym tytule mowa, to kontynuacja znakomicie przyjętego postapokaliptycznego survival horroru.

Fabuła osadzona jest piętnaście lat po wydarzeniach z pierwszej części. Tym razem ludzkość pogrążona jest w brutalnej walce o przetrwanie, a zarażeni czają się w ciemnych budynkach i piwnicach w oczekiwaniu na zmrok, z którego nadejściem ulice znów należą do nich.

 

Nowy zwiastun Dying Light 2 to również pierwsze spotkanie z Aidenem Caldwellem – głównym bohaterem gry, zarażonym ocaleńcem. Wrocławianie obiecują, że każda decyzja, która nasz bohater podejmie w czasie rozgrywki będzie mieć wpływ na kształtowanie się otaczającego go świata.

Dying Light 2 już na wiosnę 2020

Jeszcze przed targami E3 w Los Angeles Techland poinformował, że za dystrybucję gry Dying Light 2 na rynkach obu Ameryk odpowiedzialny będzie Square Enix. W czasie niedzielnej konferencji wrocławianie ujawnili natomiast, że gra trafi na półki sklepowe wiosną 2020 roku - na PS4, Xboksa One oraz PC-ty.

Więcej o: