Rockstar przygotowuje zapowiedź GTA 6? Internet wrze od plotek

Z budynku, który jest siedzibą firmy Rockstar North, zdjęto reklamę promującą grę Red Dead Redemption 2. Według gamerów oznacza to, że producent GTA przygotowuje się do promocji kolejnego tytułu - GTA VI albo Bully 2.
Zobacz wideo

Rockstar North to producent gier komputerowych odpowiedzialny za stworzenie takich gier jak seria Grand Theft Auto czy Lemmings. Z fasady głównej siedziby firmy, która znajduje się w Edynburgu, zdjęto niedawno reklamę gry Red Dead Redemption 2. Zdaniem fanów GTA, może to oznaczać, że jej miejsce zajmie grafika promująca kolejną część tej serii. Na forach internetowych pojawiają się także głosy, że Rockstar North zacznie promować na swoim budynku grę Bully 2.

Będzie zapowiedź GTA VI lub Bully 2? Wielu komentujących jest sceptycznych

Niewykluczone, że Rockstar North przygotowuje się do kolejnej kampanii reklamowej, jednak możliwe jest także, że na budynku firmy przeprowadzane są prace porządkowe, a zdjęcie reklamy Red Dead Redemption 2 nic nie oznacza. Niektórzy z fanów GTA uważają, że na promocję nowego tytułu z tej serii jest o wiele za wcześnie, bo GTA VI ma ukazać się dopiero na konsolach nowej generacji. Pojawiają się także głosy, że po zdjęciu reklamy Red Dead Redemption 2 na siedzibie Rockstar North przez pewien czas nie pojawi się nic nowego, bo fasada producenta serii GTA bywała już wcześniej pusta. Jaka jest prawda? Na odpowiedź na to pytanie musimy jeszcze poczekać.

Więcej o: