"Blair Witch" sukcesem sprzedażowym. Bloober Team liczy na szybki zwrot z inwestycji

"Blair Witch" odnotował najlepsze otwarcie w historii Bloober Team. Od kilku dni gra zbiera bardzo przyzwoite recenzje, a deweloper liczy na szybki zwrot z inwestycji.
Zobacz wideo

Gra "Blair Witch" od 30 sierpnia jest dostępna na komputery osobiste oraz konsolę Xbox One. Jest to tytuł z gatunku survival horror, który powstał na podstawie kultowego filmu z końca lat 90-tych. Grę można nabyć w wersji cyfrowej na platformie Steam i w sklepie Microsoft Store w cenie 29,99 euro.

Myślę, że pierwszy tydzień sprzedaży da nam pełną świadomość na temat trendu. Liczymy jednak na bardzo szybki zwrot poniesionych kosztów produkcji i marketingu. Wierzymy, że zaplanowane działania sprzedażowe będą dla nas podstawą do całkowicie nowych poziomów przychodowych

- skomentował prezes Piotr Babieno, cytowany w komunikacie.

"Blair Witch" z dobrymi recenzjami

"Blair Witch" od dnia premiery zbiera rownież bardzo przyzwoite recenzje od branżowych mediów. Średnia ocen w serwisie Metacritic.com wynosi obecnie 70/100 (Xbox One) oraz 73/100 (PC).

Myślę, że już wkrótce podzielimy się z naszymi akcjonariuszami dobrymi informacjami o przychodach, ale to nie koniec działań na ten rok. Mamy jeszcze kilka niespodzianek, o których poinformujemy wkrótce

- podsumował Babieno.

Więcej o: