Premiera gry "Borderlands 3". Czego spodziewać się po nowej serii? [fabuła, cena]

W piątek 13 września gracze mogą cieszyć się z premiery gry "Borderlands 3", która dostępna będzie na konsolach PlayStation 4, Xbox One i w ramach Epic Games Store. Co warto wiedzieć o fabule nowej serii gry?
Zobacz wideo

Zgodnie z zapowiedziami w piątek 13 września premierę ma nowa gra "Borderlands 3". Użytkownicy będą mogli wcielić się w jednego z Łowców Skarbów i toczyć walki przemierzając planetę Pandorę i inne galaktyki.

Premiera gry "Borderlands 3" - dostępna na PC, Xbox One i PlayStation 4

"Borderlands 3" dostępna będzie w wersjach na PC (w ramach Epic Games Store) oraz na konsole Xbox One i PlayStation 4. Dodatkowo grę można kupić w ramach nadchodzącej usługi Google Stadia. Przed zakupem gry na komputer koniecznie należy sprawdzić wymagania sprzętowe podane przez producenta.

 

Wymagania sprzętowe dla gry podzielone zostały ze względu na rozdzielczość 1080p i 1440p. W przypadku pierwszej z nich minimalne wymagania sprzętowe to: Windows 7, 8 lub 10, procesor: AMD FX-8350 / Intel i5-3570, karta graficzna: AMD Radeon HD 7970 / NVIDIA GeForce GTX 680 2GB oraz pamięć: 6GM RAM i 75 GB wolnego miejsca na dysku twardym. W przypadku drugiej rozdzielczości wymagany jest Windows 7,8 lub 10, procesor: AMD Ryzen 5 2600 / Intel i7-4770, karta graficzna: AMD Radeon RX 590 / NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB oraz pamięć: 16 GM RAM i 75 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

"Borderlands 3" przygotowane zostało przez Gearbox Software. W tej edycji gracze wcielą się w jednego z Łowców Skarbów. Są to Zane, Amara, Moze i FL4K, którzy różnią się ze względu na umiejętności i arsenał broni. Gracze cenią te serie strzelanek za dynamiczne przedstawienie scen walk, rozbudowany arsenał broni i oryginalne postacie. Użytkownicy mogą przechodzić rozgrywki samodzielnie lub z maksymalnie trzeba kolejnymi graczami. Gra nie jest wydana w polskiej wersji językowej. Na Steamie pojawi się dopiero w kwietniu 2020 roku. W nowej wersji recenzenci chwalą spójną fabułę i ciekawe lokalizacje. Gra "Borderlands 3" na Epic Games kosztuje około 259,99 złotych.

Więcej o: