Dropbox, Dysk Google czy OneDrive? Oto najlepsze aplikacje do przechowywania plików w chmurze [TOPappki]

Daniel Maikowski
Jeśli na smartfonie trzymacie wszystkie zdjęcia, muzykę i filmy, to istnieje pewne ryzyko, że wkrótce skończy się na nim miejsce. Oto trzy przydatne aplikacje, które pozwolą wam bezpiecznie przenieść dane do chmury.
Zobacz wideo

[Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o aplikacjach "chmurowych" oraz ich wadach i zaletach, to koniecznie obejrzyjcie wideo, które znajduje się powyżej]

DROPBOX - jedna z najpopularniejszych "chmurowych" aplikacji, która pozwala na przechowywanie zdjęć, dokumentów oraz innych danych. Poszczególne pliki możemy synchronizować na wielu urządzeniach. 
W ramach darmowej subskrypcji Dropbox oferuje nam 2 GB miejsca na dane. 

DYSK GOOGLE  - aplikacja działa na podobnej zasadzie, co Dropbox, ale oferuje dodatkowo znakomitą aplikację Zdjęcia Google, która pozwala zarządzać biblioteką zdjęć. W ramach darmowej subskrypcji otrzymujemy 15 GB miejsca na dane.

ONEDRIVE - największą zaletą tej aplikacji jest integracja z pakieten Microsoft Office. OneDrive oferuje wbudowany skaner dokumentów i pozwala na przechowywanie prywatnych i służbowych danych na oddzielnych kontach. W ramach darmowego pakietu otrzymujemy tu 5 GB miejsca na dane.