CS: GO z dużą aktualizacją. Operacja Shattered Web to nowe misje, skórki i naklejki

Counter Stike: Global Offensive został zaktualizowany. Nowa operacja nosi kryptonim Shattered Web. Aktualizacja do CS: GO przynosi nowe skiny oraz kolekcje broni.
Zobacz wideo

Operacja Shattered Web to pierwsza tak duża aktualizacji CS: GO od dwóch lat. Do gry trafiła nowa karta misji, na której mieści się 6 zadań. Wszystkie można przechodzić w dowolnie wybranej kolejności. Za każde zadanie można dostać gwiazdki, których kolekcjonowanie przekłada się na zwiększenie poziomu żetonu operacji. Za przejście 33 misji otrzymuje się srebrną odznakę, za 66 złotą, a zaliczenie 100 misji oznacza zdobycie odznaki diamentowej. Operacja Shattered Web potrwa przez 16 tygodni, a koszt jej zakupu wynosi 56,99 zł. To jednak opcja dla tych, którym zależy na gwiazdkach i odznakach. Bez wykupienia Battle Passa, wciąż będzie można cieszyć się nowymi zadaniami, ale nie będą one liczone do naszego poziomu w grze.

Jak zawsze, tak duża aktualizacja wiąże się z nowym zestawem skinów, broni, naklejek i graffiti. W grze pojawią się 22 nowe postacie, które w formie skórek można odblokować podczas rozgrywki. Postacie są klasyfikowane, z czego najwyższa klasa to “Master Agent”, gdzie znajdziemy Porucznika Komandora Rickstaw oraz Agentkę Specjalną FBI o imieniu Ava. Wszyscy nowi bohaterowie mają własne unikalne głosy oraz animacje.

embed

Nowe uzbrojenie jest oczywiście powiązane z operacją Shattered Web. I tak otrzymamy cztery kolekcje broni: The Norse Collection, Shattered Web Knives, The St. Marc Collection oraz The Canals Collection. Do tego dochodzi oczywiście zestaw graffiti oraz naklejek, które dostaniemy podczas wykonywania misji.

Valve ma ręce pełne roboty. Oprócz operacji Shattered Web do CS: GO firma zapowiedziała kontynuację swojej klasycznej produkcji

Mowa o Half-Life, które nareszcie po 15 latach oczekiwania oficjalnie dostanie nową część. Valve na swoim świeżo założonym Twitterze zamieścił informację, że zapowiedź Half-Life Alyx ukaże się w najbliższy czwartek o 19:00 czasu polskiego. Gra ma być przeznaczona pod okulary VR.

Więcej o: