Rayman Legends do pobrania za darmo w Epic Games Store. Do końca roku pojawią się kolejne tytuły

Epic Games Store rozdaje jeszcze przez następne cztery tygodnie za darmo gry. W tym tygodniu do biblioteki gier można dodać zupełnie za darmo Rayman Legends.
Zobacz wideo

Na Epic Games Store można w tym tygodniu pobrać za darmo Rayman Legends. To klasyka, której nie powinno się nikomu przedstawiać, ale zasługuje też na odpowiednią zapowiedź. Rayman Legends to kontynuacja serii, która wyszła w 2013 roku. Gra jednak, mimo sześciu lat na karku nie zestarzała się prawie w ogóle, a to zasługa rysunkowej grafiki, która z biegiem lat nie traci aż tak na wartości, jak produkcje fotorealistyczne.

W grze poruszamy się tytułowym Raymanem, który przemierza Rozdroże Marzeń (lub Krainę Snów). Gra debiutowała jako typowa platformówka, w której celem jest ukończenie każdej kolejnej planszy. Niewiele zmieniło się w tej kwestii od premiery pierwszej części. Unikamy śmierci i musimy ukończyć każdą z ponad 100 przygotowanych przez deweloperów Ubisoftu planszy. Oczywiście Rayman dysponuje specjalnym zestawem umiejętności, które nam to umożliwiają i urozmaicają rozgrywkę. W trakcie gry, żeby dotrzeć do celu, trzeba pokonać przeciwników, co ułatwia kolekcjonowanie przedmiotów znajdujących się na planszy. Gra zgarnęła naprawdę dobre oceny, które oscylują w okolicach 90/100. 

 

Produkcję możecie dodać do swoje biblioteki do piątku, do 6 grudnia. Wtedy to pojawi się kolejna darmowa produkcja do pobrania. Co ważne, dostępu do produkcji nie tracicie po zakończeniu się promocji. Jeśli dodacie ją do swojej kolekcji, to możecie pobrać ją w dowolnym momencie, gdy tylko będziecie chcieli pograć.

Epic Games to platforma z grami od twórców Fortnite  

Epic Games Store rywalizuje głównie ze Steamem. Obie platformy przygotowały wyprzedaże na okres Black Friday. W celu przyciągnięcia większej ilości klientów, Epic Games rozdaje zupełnie za darmo nowe gry co tydzień. Promocja ma potrwać do końca bieżącego roku, więc warto obserwować jakie produkcje będą do pobrania przez ostatnie trzy tygodnie. 

Więcej o: