Postal i Postal 2 za darmo na GOG.com z okazji premiery wczesnej wersji Postal 4

Postal 4: No Regerts dostał wczesną grywalną wersję do pobrania. Z tej okazji GOG.com udostępnia dla graczy pierwszy dwie gry z serii. Postal będzie darmowy bez żadnych ograniczeń, a Postal 2 można dodać do biblioteki do środy 18 grudnia.
Zobacz wideo

Niedawno zapowiedziano kontynuację jeden z najbardziej kontrowersyjnych gier w historii, w której sterujemy Kolesiem (Postal Dude), który to bez żadnych zahamowań zabija wszystko i wszystkich na swojej drodze. Nazwa pochodzi zresztą od serii strzelanin w latach 1983-1997 na amerykańskich pocztach (United States Postal Services), w których z rąk pracowników poczty zginęło kilkadziesiąt osób. Od tego czasu termin postal stosowany jest do określenia stanów ekstremalnej wściekłości. Idealnie oddaje to serię gry, jaką jest Postal. Produkcja zresztą była tak brutalna, że jej sprzedaż została zakazana w kilku krajach. Nie brakowało jednak entuzjastów takiej rozgrywki, o czym świadczy powstanie kolejnych dwóch części. W październiku zapowiedziano Postal 4: No Regerts, którego premiera jest zaplanowana na 2021 rok.

 

Już teraz jednak można zagrać we wczesną wersje produkcji, a z tej okazji studio przygotowało niespodziankę dla fanów serii.

Postal i Postal 2 za darmo na GOG.com

Postal debiutował w 1997 roku, a więc gra jest już dorosła, nawet według amerykańskiego prawa. Ten status zdecydowanie pasuje do Postala. Jeśli nie mieliście okazji nigdy wcześniej zagrać w te polaryzującą społeczność produkcję, to teraz jest na to idealna szansa. GOG.com uczynił pierwszą część serii zupełnie darmową. Można pobierać i dodawać ją do swojej biblioteki gier zupełnie za darmo i bez żadnych ograniczeń.

Sequel gry został wypuszczony w 2003 roku i nieco zmienił rozgrywkę. W pierwszej części zdecydowano się na rzut izometryczny, żeby w sequelu przerzucić kamerę za plecy bohatera. Do środy 18 grudnia Postal 2 można bezpłatnie dodać do swojej biblioteki. Czas na to kończy się o godzinie 15:00, więc należy się śpieszyć. 

Więcej o: