Polska gra tytułem startowym na PlayStation 5 i Xbox Series X? Jest nowy zwiastun do "Outriders"

"Outriders" to gra polskiego studia People Can Fly, która zapowiedziana została już jakiś czas temu. Teraz firma wypuściła nowy trailer oraz poinformowała o premierze. Produkcja może stać się tytułem startowym na PlayStation 5 i Xbox Series X.
Zobacz wideo

Studio People Can Fly ma dość dobrze wyrobioną renomę na rynku gier wideo. Zaczynali od gry "Painkiller", większą rozpoznawalność przyniosło im "Bulletstorm", a swoją pozycję ugruntowali dzięki pracy przy kultowej serii "Gears of War". Obecnie studio ma oddziały w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych i zatrudnia nawet 150 osób. Od paru lat studio było nieco mniej aktywne, ale po cichu pracowało nad grą, zapowiedzianą pod koniec zeszłego roku. Teraz produkcja dostała pierwszy zwiastun oraz orientacyjną datę premiery.

"Outriders" ze zwiastunem. Gra będzie tytułem startowym na PlayStation 5 i Xbox Series X?

O "Outriders" wiemy póki co niewiele. Więcej informacji pojawi się dzisiaj wieczorem, bo 13 lutego o 21.30 spada embargo na informacje o produkcji. Do tego czasu ma pojawić się oficjalny stream z prezentacją gry, a już teraz można obejrzeć pierwszy zwiastun. People Can Fly zaznacza w wideo, że nie oddaje ono jednak prawdziwej rozgrywki - jest to mix fragmentów z produkcji, przerywników filmowych i fragmentów pobranych z silnika gry.

 

"Outriders" to RPG Shooter. Będzie więc dużo strzelania, ale wszystko to ubrane w fabułę i mechanizmy rozwoju postaci znane z gier role-play'owych. Akcja będzie umieszczona w odległej przyszłości na planecie Enoch. Naszym zadaniem będzie zbadanie tajemniczego sygnału. Produkcja ma wyjść pod koniec roku m.in. na PlayStation 5 i Xbox Series X, więc może być jednym z tytułów startowych na konsole nowej generacji. Oprócz tego pojawią się wersje na PS4, Xbox One i PC. Na Steam można kupić już Edycję Deluxe "Hell's Rangers Content Pack" za 249,28 zł.

Więcej o: