Empik Premium za darmo dla wszystkich na 60 dni. Allegro ogłasza miesiąc darmowych dostaw

Empik poinformował, że przez najbliższe dwa miesiące usługa Empik Premium będzie dostępna zupełnie za darmo. Z podobną inicjatywą wystąpiło też Allegro. Klienci tej platformy przez miesiąc będą mogli korzystać z darmowych dostaw w Polsce.
Zobacz wideo

Usługa Empik Premium to darmowy dostęp do ponad 11 tysięcy audiobooków i e-booków oraz do oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go. Do tego dochodzi również darmowa dostawa zamówień kurierem i do poczkomatów oraz zniżki na zakup różnych produktów.

Przez dwa najbliższe miesiące klienci Empiku będą mogli korzystać z tej usługi za darmo. Aby  aktywować darmowy kod, wystarczy wejść na stronę www.empik.com/czas-w-domu.

W obliczu aktualnej sytuacji wielu z nas stoi przed koniecznością przeorganizowania życia swojego i najbliższych w domu. Wyzwaniem może być pogodzenie obowiązków zawodowych z rodzinnymi, czasem wolnym czy opieką nad dziećmi, gdy realizujemy wszystko w jednym miejscu. To dobry moment na spędzenie czasu razem, przetestowanie nowej rodzinnej planszówki i rozwój zainteresowań. Wiele aktywności z łatwością zrealizujemy w domu, a Empik pomaga w znalezieniu inspiracji i gotowych rozwiązań.

- tłumaczy swoją decyzję Empik.

Firma poinformowała też, że internetowy sklep Empik.com działa bez zmian. Istnieje możliwość zamówienia przez stronę i aplikację. Paczki są wysyłane kurierem oraz do paczkomatów. Do odwołania nie ma możliwości zamawiania produktów z odbiorem w salonach Empik.

Allegro Smart za darmo przez najbliższy miesiąc

Z podobną inicjatywą wystąpiło także Allegro. Platforma poinformowała, że przez miesiąc każdy będzie mógł skorzystać z darmowych dostaw w Polsce za pośrednictwem usługi Allegro Smart. Ich koszt zostanie w całości pokryty przez firmę.

Ze względu na obecną sytuację w kraju i apele o pozostanie w domach i unikanie dużych zgromadzeń, Allegro zdecydowało się wspierać tych, którzy stosują się do zaleceń a także rodziny, które chcą zrobić zakupy dla swoich najbliższych

- powiedział François Nuyts, prezes Allegro

Klienci mogą aktywować Allegro Smart! poprzez stronę https://allegro.pl/smart/za-darmo lub w trakcie zakupów. Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł za wysyłkę do punktów odbioru i od 100 zł za dostawę kurierską na terenie Polski.

Aktualni klienci Allegro Smart! również będą korzystać z darmowych dostaw w tym okresie - ich subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona o jeden miesiąc.

Więcej o: