Gwint zadebiutował w końcu na Androidzie! CD Projekt rozdaje z tej okazji bonusy

Po pięciu miesiącach od premiery Gwinta na urządzenia mobilne z systemem iOS, CD Projekt wydał wreszcie wersję na Androida. Z tej okazji studio rozdaje bonusy do gry.

Gwint to gra karciana, która pojawiła się Wiedźminie 3. Na tyle spodobała się graczom, że CD Projekt postanowił wydać ją jako oddzielną produkcję na komputery, PlayStation 4 oraz Xbox One. Jednak by osiągnąć sukces i dorównać Hearthstone, na co zdecydowanie gra ma potencjał, potrzebna była wersja mobilna. Tę polskie studio wydało w październiku zeszłego roku, ale jedynie na urządzenia z iOS. 

Zobacz wideo Ta gra ma w Polsce status kultowy. Na czym polega fenomen Heroes 3?

Gwint debiutuje na systemie Android. CD Projekt rozdaje bonusy z tej okazji

Przy premierze Gwinta na iOS CD Projekt zapowiadał, że na wersję na Androida trzeba będzie poczekać do pierwszego kwartału 2020 roku. Studio wyrobiło się w tym terminie i już od wtorku 24 marca można pobrać grę na smartfony i tablety działające na systemie mobilny Google. Żeby cieszyć się produkcją, trzeba mieć urządzenie z system Android 7.0 lub nowszym wyposażone w 1,5 GB pamięci RAM. Należy też przygotować 2,6 GB wolnego miejsca, bo tyle ważny mobilny Gwint. Gra jest darmowa, a wersja mobilna synchronizuje się z naszym kontem na PC i konsolach. Ponadto nie jest to w żaden sposób okrojona produkcja, dzięki czemu możliwe są rozgrywki między różnymi platformami. 

Z okazji premiery gry CD Projekt przygotował dla graczy paczkę bonusów. Wszystkie osoby, które zalogują się na Androidzie do południa 31 marca, otrzymają Potężna Beczkę Premium. To nie koniec, bo przez cały tydzień, na wszystkich platformach gracze będą otrzymywać powiększone Nagrody Dzienne. A w związku z izolacją, Gwint pod hasztagiem #zostańwdomu w każdą środę przyznaje 25 proc. punktów doświadczenia więcej. 

Więcej o: