Epic Games Store z nową darmową grą. Overcooked to gra, w którą warto grać z przyjaciółmi

Darmową produkcją w tym tygodniu w Epic Games Store jest Overcooked. Gra dobrze sprawdza się w wieloosobowej rozgrywce ze znajomymi. Tym samym, okazało się, że lista bezpłatnych produkcji w Epic Games Store, która wyciekła kilka tygodni temu, nie była precyzyjna.

Kilka tygodni temu do sieci wyciekło zdjęcie, które prezentował darmowe produkcje w Epic Games Store na następne kilka tygodni. Pierwsze trzy gry okazały się potwierdzić i tydzień po tygodniu bezpłatnie można było pobrać GTA 5, Civilization 5 oraz Borderlands: The Handsome Collection. Kolejnym tytułem miała być gra ARK: Survival Evolved, ale ostatecznie Epic Games Store zapewnił graczom za darmo zupełnie inny tytuł.

Wirtualny sklep z grami już od ponad roku udostępnia za darmo co tydzień nowe gry. Często produkcji jest więcej niż jedna i są to uznane i duże tytuły, jak pokazały ostatnie tygodnie.

Zobacz wideo Nie tylko Wiedźmin 3 i CD Projekt. Polskie gry robią furorę na świecie [TOPtech]

Overcooked za darmo w Epic Games Store

Od czwartku 4 czerwca w sklepie Epic Games Store można dodać za darmo do naszej biblioteki grę Overcooked. Promocja potrwa standardowo przez tydzień i zakończy się w przyszły czwartek, 11 czerwca o 17:00. Wtedy zostanie udostępniona nieodpłatnie kolejna produkcja.

 

Overcooked to produkcja o komediowym zacięciu, traktująca o gotowaniu. Kuchnia jednak różni się od standardowego miejsca przygotowywania posiłków. Nie dość, że musimy gotować według przepisu, chodzić do spiżarni po różne składniki, to jeszcze podczas gotowania trzeba uważać na różne pułapki, które przygotowali na nas twórcy. Gra ma powszechnie chwalony tryb rozgrywki wieloosobowej, w której można rywalizować w cztery osoby. Overcooked miało premierę w 2016 roku, gra otrzymała bardzo dobre oceny - na Metacritic zebrała średnią na poziomie 81 procent.

Więcej o: