Microsoft Store rozdaje aż pięć darmowych gier! Do pobrania m.in. dwie części Farming Simulator

Microsoft Store rozdaje darmowe gry. Bezpłatnie można pobrać aż pięć produkcji. Na liście znalazły się dwie części Farming Simulator.

Co i rusz wirtualne sklepy z grami oferują kolejne darmowe produkcje. Prym wiedze tutaj Epic Games Store, który od półtora roku, co tydzień udostępnia darmowe gry. Microsoft postanowił nie być gorszy. 

Zobacz wideo Kultowe serie gier

Darmowe gry w Microsoft Store. Do pobrania m.in. dwie części Farming Simulator

W ofercie Microsoft Store pojawiło się pięć darmowych tytułów. Pierwsze dwa to Farming Simulator 14 oraz Farming Simulator 16. To już mające kilka lat części dość popularnego symulatora gospodarstwa rolnego. W grze operujemy maszynami rolniczymi, takimi jak kombajny czy traktory. Co interesujące, są to autentyczne modele tych pojazdów od takich firm, m.in. Lamborghini, Krone, Amazone czy Case IH. Nie wiadomo, jak długo gry pozostaną darmowe, brakuje przy nich oznaczenia. Może to oznaczać, że produkcje udostępniono bezpłatnie już na zawsze.

Omega Rally Championship to prosta gra wyścigowa, która ma minimalistyczną grafikę. W grze mamy do dyspozycji trzy trasy i trzy rodzaje samochodów. W tym przypadku także nie wiadomo, jak długo gra pozostanie darmowa. 

Blackbeard's Cobe to przygodowa gra akcji, która osadzona jest w czasach współczesnych. Główny bohater w Zatoce Czarnobrodego szuka ukrytego skarbu. Tę produkcję bezpłatnie można pobrać jeszcze przez cztery dni. 

Ostatni darmowy tytuł to Spider Jet Flight - Shoot & Strike. Na jego pobranie bez opłat pozostały dwa dni. Jak wskazuje nazwa, to symulator lotów odrzutowcami. W grze celem jest ocalenie Ziemi przed atakiem najeźdźców z kosmosu, czego będzie można dokonać, sterując jednym z trzech samolotów, jakie przygotowali dla nas twórcy.

Więcej o: