Znaleźliście pod choinką smartfona? Pięć darmowych aplikacji na dobry początek [TOPtech]

Daniel Maikowski
Dostaliście w prezencie nowy smartfon, ale gubicie się w gąszczu aplikacji dostępnych w sklepach Google Play i Apple App Store? Oto pięć darmowych aplikacji, które warto zainstalować na swoim urządzeniu.
Zobacz wideo Nowy smartfon pod choinką? Oto pięć aplikacji, które powinny się na nim znaleźć [TOPtech]

Brave (Android, iOS)

To mniej znana mobilna przeglądarka, która jest świetną alternatywą dla rynkowych gigantów. Twórcy aplikacji stawiają na bezpieczeństwo i prywatność. Brave blokuje niebezpieczne skrypty i chroni nas przed atakami z wykorzystaniem złośliwego oprogramowania. Wśród zalet aplikacji można wymienić również szybkość działania, a także oszczędność baterii i danych.

Google Keep (Android, iOS)

Google Keep pozwala tworzyć notatki i listy zadań, a następnie organizuje je w przejrzysty sposób. Jeśli nie mamy czasu na pisanie, to możemy nagrać notatkę głosową, która zostanie zapisana w postaci tekstu. To również podręczny skaner zdjęć, dokumentów i paragonów.

Pepper (Android, iOS)

Pepper to aplikacja, która w jednym miejscu gromadzi zniżki i rabaty. Poszczególne oferty są oceniane przez użytkowników. Oznacza to, że im promocja jest ciekawsza, tym wyżej ląduje w rankingu. Ciekawą funkcją są alerty. Możemy np. utworzyć alert "iPhone 13", a Pepper wyśle nam powiadomienie, gdy dany produkt pojawi się w promocyjnej cenie.

TV Time (Android, iOS)

Aplikacja pozwala stworzyć listę ulubionych seriali i na bieżąco oznaczać obejrzane odcinki. Dzięki TV Time możemy również odkrywać nowe propozycje dostosowane do naszego serialowego gustu. Oprócz tego znajdziemy tu kalendarz zbliżających się premier filmów i seriali.

TED (Android, iOS)

TED to aplikacja, która pomoże nam zdobyć wiedzę z przeróżnych dziedzin - od historii, przez politykę, biznes, a skończywszy na muzyce, psychologii czy nowych technologiach. Na platformie znajdziemy tysiące wykładów, prelekcji i warsztatów, których autorami są uznani eksperci.

Więcej o: