HBO Max wchodzi do Polski. Zastąpi HBO GO. Jak założyć konto i ile to kosztuje?

HBO Max, serwis streamingowy WarnerMedia wchodzi oficjalnie do Polski. Platforma zastąpi całkowicie HBO GO, co oznacza, że dotychczasowi użytkownicy będą musieli przesiąść się na nową aplikację. Inny będzie też cennik.
Zobacz wideo Relacja z Mobile World Congress 2022 w Barcelonie [TOPtech]

Wyczekiwany od kilkunastu miesięcy debiut HBO Max na polskim rynku stał się faktem. Serwis streamingowy WarnerMedia od wtorku 8 marca dostępny jest dla użytkowników nad Wisłą, umożliwiając im obejrzenie wielu, niedostępnych wcześniej produkcji. W HBO Max znajdziemy produkcje Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network i wielu innych.

"W ofercie programowej HBO Max znajdują się takie produkcje jak: seriale HBO ("Sukcesja", "Gra o tron" czy "Euforia"), a także produkcje Max Original (np. "Stacja Jedenasta" ("Station Eleven"), "Życie seksualne studentek" ("Sex Lives of College Girls"), "Hacks")" - tłumaczy serwis Kultura.gazeta.pl. Szczegóły na temat oferty HBO Max można znaleźć w poniższym tekście:

HBO Max - jak założyć konto i ile to kosztuje?

Obecnie strona HBO GO w internecie kieruje już do witryny HBO Max. Z poziomu tej witryny można założyć konto w usłudze, co jest banalnie proste i zajmie najwyżej kilka minut. Wystarczy podać imię, nazwisko, adres e-mail, ustawić hasło i zaakceptować regulamin, a następnie wybrać metodę płatności (do wyboru karta płatnicza lub PayPal). Na koniec wystarczy potwierdzić swoje konto przy pomocy łącza zawartego w wiadomości mailowej.

HBO Max wchodzi do PolskiHBO Max wchodzi do Polski fot. zrzut ekranu z www.hbomax.com

Cennik HBO Max to pozytywne zaskoczenie. Serwis dostępny jest w cenie 19,99 zł miesięcznie, a więc bardzo atrakcyjnej. Co jednak istotne, taką cenę otrzymają wyłącznie użytkownicy, którzy do końca marca zdecydują się na subskrypcję odnawialną automatycznie. Warunkiem jest zachowanie ciągłości subskrypcji, a zatem po przerwaniu opłacania HBO Max i powrocie do usługi będzie trzeba zapłacić już regularną cenę - 29,99 zł miesięcznie. Tyle samo zapłacą osoby, które swoje pierwsze konto założą po 31 marca br.

W zamiast dostajemy dostęp do platformy z poziomu aplikacji mobilnej, komputera, telewizora czy konsoli, możliwość założenia profili dla maksymalnie 5 osób i oglądania filmów i seriali z trzech urządzeń jednocześnie. Jest też opcja pobierania produkcji na urządzenia mobilne i odtwarzania w trybie offline.

Co z dotychczasowymi użytkownikami HBO GO?

Dotychczasowi użytkownicy HBO GO nie muszą martwić się przeniesieniem konta do HBO Max. Do serwisu zalogują się używanym do tej pory loginem i hasłem, a od najbliższego miesiąca zapłacą obniżoną cenę (19,99 zł) w ramach dalszej subskrypcji (nie trzeba jej samodzielnie przedłużać).

Konieczne będzie jednak ponowne pobranie aplikacji mobilnej. Dotychczasowi użytkownicy apki HBO GO mogą ją odinstalować, a w jej miejsce pobrać program HBO Max. 

Więcej informacji na temat serwisów streamingowych znajdziesz na Gazeta.pl

---

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule poniżej:

Więcej o: